🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو در میان افزایش قیمت انفجاری SHIB به رتبه دوم بایننس رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های تحلیل شده توسط CryptoDiffer، در کمال تعجب، توکن محبوب Shiba Inu، SHIB، به رتبه دوم در بایننس، بزرگترین صرافی جهان رسیده است. افزایش سریع توکن در طول دوره ای از علاقه شدید کاربر رخ داد. حجم معاملات SHIB در بایننس در حال حاضر ۳۳ درصد از کل تراکنش‌های توکن Shiba Inu در پلتفرم‌های مختلف کریپتو را تشکیل می‌دهد.

داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که SHIB جایگاه خود را به‌عنوان هشتمین بازار بزرگ بایننس تثبیت کرده است و سهم قابل‌توجهی ۳ درصدی از حجم معاملات عظیم ۳۲.۱۳ میلیارد دلاری صرافی را در برابر جفت USDT به خود اختصاص داده است. این افزایش در شهرت SHIB منعکس کننده مسیر اخیر قیمت آن است که شاهد افزایش خیره کننده ۱۳۳ درصدی در هفته گذشته بود. از جمله افزایش قابل توجه ۱۶ درصدی در اوایل این هفته.

""
منبع: تفاوت رمزنگاری

در نتیجه افزایش قابل توجه آن، قیمت توکن شیبا اینو به سطوحی رسیده است که بیش از دو سال گذشته مشاهده نشده است و SHIB را به جایگاه یازدهم در میان بزرگترین دارایی های رمزنگاری از نظر سرمایه رسانده است. این داده ها همچنین بر تغییر علاقه کاربران به بایننس تأکید می کند، به طوری که SHIB با پشت سر گذاشتن رمزارزهای معتبر تبدیل به یکی از بیشترین جستجوها شده است.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

قابل ذکر است، پرس و جوی پرطرفدار در Binance همچنان نماد اصلی اکوسیستم BNB زرد-سیاه است و SHIB در رتبه دوم قرار دارد. علاوه بر این، این واقعیت که Pepe Coin (PEPE) رتبه سوم و بیت کوین (BTC) به رتبه چهارم در جستجوهای کاربران سقوط می کند، پویایی در حال تحول در فضای رمزنگاری را برجسته می کند.

در حالی که بیت کوین تسلط خود را در حجم معاملات بایننس حفظ می کند و بیش از ۲۸ درصد از تراکنش های صرافی همراه با USDT و FDUSD را تشکیل می دهد، افزایش توکن های میم مانند SHIB نشان دهنده تغییر گسترده تری در تمایل سرمایه گذاران به سمت دارایی های دیجیتال جایگزین است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا