اخبار ارز دیجیتال

قیمت شیبا اینو ۱۰۰٪ پس از رکورد پایین در برابر Dogecoin بهبود یافت – آیا بالاتر خواهد رفت؟

با توجه به اینکه Shibarium توجه بیشتری را به خود جلب می کند، فنی شیب پتانسیل افزایش ۴۰ درصدی دیگر را برای Shiba Inu و Dogecoin نشان می دهد.

قیمت Shiba Inu (SHIB) در نوامبر ۲۰۲۲ در برابر رقیب Dogecoin (DOGE) کمترین مقدار را داشت. سه ماه بعد، پویایی معکوس شد.

قیمت SHIB در برابر DOGE 100٪ افزایش یافت

در ۴ فوریه ۲۰۲۳، جفت SHIB/DOGE به ۰.۰۰۰۰۱۶۳۸ DOGE رسید که تقریباً ۱۰۰٪ در سه ماه پس از پایین آمدن در ۰.۰۰۰۰۰۹۹۳ DOGE افزایش یافت.

نمودار روزانه SHIB/DOGE.منبع: Trading View

این بهبود شدید زمانی اتفاق افتاد که سرمایه‌گذاران تمرکز خود را به راه‌اندازی قریب‌الوقوع Shibarium، یک بلاک چین لایه ۲ با پشتیبانی Shiba Inu که بر روی شبکه اصلی اتریوم در ۱۶ ژانویه معرفی شد، معطوف کردند.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، افزایش قیمت SHIB گزارش سیوالیوم ۱۴ فوریه رونمایی می شود.

اصول اولیه Dogecoin در مقایسه کمرنگ به نظر می رسید، ایلان ماسک ربات Dogechip را به دلیل نقض قوانین توییتر تعلیق کرد.

با این وجود، هر دو memecoin شروع بسیار خوبی برای سال ۲۰۲۳ داشته اند، به طوری که SHIB/USD نزدیک به ۸۵٪ و DOGE/USD 36٪ از سال تا به امروز افزایش یافته است.

آینده SHIB/DOGE چیست؟

چندین شاخص فنی حاکی از آن است که روند بهبود در SHIB/DOGE در هفته های آینده ادامه خواهد داشت.

این به این معنی است که این جفت می تواند تا مارس ۲۰۲۳ تا ۰.۰۰۰۰۲۱۸۱ حرکت کند، حدود ۴۰ درصد بالاتر از سطح قیمت فعلی بر اساس چرخه های گذشته، همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است.

نمودار روزانه SHIB/DOGE.منبع: Trading View

افت قیمت فوریه DOGE، SHIB؟

با این حال، در حالی که به نظر می رسد SHIB در موقعیت بهتری برای بهتر شدن از DOGE قرار دارد، هر دو memecoins در برابر دلار در ماه فوریه با باد مخالف روبرو هستند.

به عنوان مثال، دوج کوین با ترسیم الگوی افزایش احتمالی گوه ای در برابر دلار در روزهای آینده با خطر اصلاح جزئی در برابر دلار مواجه است.

گوه صعودی یک الگوی برگشت نزولی است که نشان می دهد قیمت در دو خط روند صعودی همگرا در حال افزایش است. آنها پس از شکسته شدن قیمت به زیر خط روند پایین و سقوط به حداکثر ارتفاع گوه حل می شوند.

اعمال این سناریو در نمودار روزانه DOGE، هدف نزولی را در ۰.۰۸۵۰ دلار به ارمغان می آورد که ۱۰ درصد کاهش نسبت به سطح قیمت فعلی دارد.

نمودار روزانه DOGE/USD با تنظیم گوه در حال افزایش.منبع: Trading View

از سوی دیگر، SHIB/USD حتی در نمودار روزانه بر اساس شاخص قدرت نسبی ۸۱، بیش از حد کشیده به نظر می رسد. بالای ۷۰ به عنوان “خرید بیش از حد” در نظر گرفته می شود.

علاوه بر این، در حال حاضر با یک منطقه مقاومت قوی در نزدیکی ۰.۰۰۰۰۱۵۱۷ دلار مواجه است که امکان عقب نشینی وجود دارد. در این حالت، قیمت SHIB فوریه می تواند به ۰.۰۰۰۰۱۳۰۰ دلار تا ۰.۰۰۰۰۱۳۰۰۰ دلار کاهش یابد. این کاهش ۱۳ تا ۲۰ درصدی نسبت به سطح قیمت فعلی است و بیشترین حجم را در ماه های اخیر به خود اختصاص داده است.

نمودار روزانه SHIB/USD.منبع: Trading View

برعکس، شکست مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۵۱۷ دلاری می‌تواند SHIB را به هدف بالای ۰.۰۰۰۰۱۶۵۱ دلار در تنظیم پرچم فعلی گاو نر سوق دهد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا