اخبار ارز دیجیتال

قیمت شیبا اینو در برابر Dogecoin به پایین ترین حد خود رسید – آیا تاریخ با افزایش ۱۵۰ درصدی تکرار می شود؟

علیرغم اینکه به اندازه DOGE «بیش از حد خرید» نیست، قیمت SHIB همچنان در برابر دلار آمریکا در منطقه خطر قرار دارد.

بر اساس فراکتال‌های فنی، قیمت Shiba Inu (SHIB) می‌تواند در ماه‌های آینده در برابر بزرگ‌ترین رقیب Memecoin، Dogecoin (DOGE) نزدیک به ۱۵۰ درصد افزایش یابد.

SHIB در برابر DOGE رکورد پایینی کسب کرد

هنگامی که جفت SHIB/DOGE پس از سقوط به پایین ترین سطح تاریخ ۰.۰۰۰۰۸۴۱ در ۱ نوامبر، اندکی بازگشت. سطح قیمت با خط روند نزولی که از نوامبر ۲۰۲۱ حمایت قوی را برای جفت ارز ایجاد کرده است، همزمان شده است.

به عنوان مثال، شیبا اینو در ماه می ۲۰۲۲ به خط روند فوق الذکر سقوط کرد و سپس طی سه ماه ۱۰۰ درصد بهبود یافت. به طور مشابه، در ژانویه ۲۰۲۲، جفت SHIB/DOGE در کمتر از یک ماه بیش از ۵۰ درصد افزایش یافت.

جالب اینجاست که تمام حرکات ریباند SHIB/DOGE در محدوده ۰.۰۰۰۲۱۸۶ تا ۰.۰۰۰۲۵۳۶ به عنوان هدف صعودی اولیه قرار گرفتند. این ناحیه با محدوده خط فیب ۰.۷۸۶-۱ جفت منطبق است که از نمودار فیبوناچی اصلاحی ترسیم شده از ۰.۰۰۰۲۵۳۶ نوسان بالا تا ۰.۰۰۰۰۸۹۹ نوسان پایین، همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است.

نمودار روزانه SHIB/DOGE.منبع: Trading View

بنابراین، اگر تاریخ تکرار شود، SHIB دوباره می‌تواند شاهد یک برگشت صعودی شدید در برابر DOGE باشد، با هدف صعودی در محدوده ۰.۰۰۰۲۱۸۶-۰.۰۰۰۲۵۳۶. این بدان معناست که تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ حداقل ۱۵۰ درصد افزایش قیمت را شاهد خواهیم بود.

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی روزانه این جفت (RSI) شرایط فروش فوق‌العاده پس از سقوط به پایین‌ترین سطح تاریخ را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده افزایش احتمالی در آینده نزدیک است.

قیمت SHIB در جفت USD ضررهای بیشتری را به خطر می اندازد

سرنخ های بیشتر در مورد افزایش قریب الوقوع جفت SHIB/DOGE از عملکرد فردی این memecoin ها در برابر دلار آمریکا به دست می آید.

قیمت Dogecoin در ماه اکتبر بیش از ۱۰۰ درصد در برابر دلار افزایش یافت، به ویژه پس از اینکه ایلان ماسک غول رسانه های اجتماعی را تصاحب کرد، زیرا معامله گران پتانسیل آن را برای تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از توییتر ارزیابی کردند.

نمودار قیمت ۳ روزه برای DOGE/USD.منبع: Trading View

این امر RSI روزانه DOGE را در اواخر اکتبر به بالای ۹۵ رساند که بزرگترین خرید بیش از حد از آوریل ۲۰۲۱ بود. این سکه تا ۳ نوامبر از نظر فنی بیش از حد خرید باقی مانده است که نشان از اصلاح احتمالی قیمت در روزهای آینده دارد.

به عبارت دیگر، همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Dogecoin می تواند تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۰.۰۵۵ دلار یا ۶۰ درصد از سطح قیمت فعلی خود سقوط کند.

در همین حال، Shiba Inu اکتبر را با افزایش ۱۰.۵ درصدی به پایان رساند و از ۳ نوامبر، RSI در منطقه خنثی ۳۰-۷۰ قرار دارد، که نشان دهنده فشار فروش کمتری نسبت به DOGE است.

مرتبط: ۶۲ درصد از سود Dogecoin Hodler در میان انتظارات ادغام توییتر

با این وجود، جفت SHIB/USDT همچنان در معرض خطر تصحیح قیمت کوتاه مدت ۱۰%-۱۵% به $۰.۰۰۰۰۱۰۸۸ بر اساس حرکت در مثلث صعودی اخیر است که در زیر نشان داده شده است. من اینجا هستم.

نمودار ۳ روزه SHIB/USDT.منبع: Trading View

از سوی دیگر، شکستن زیر ۰.۰۰۰۰۱۰۸۸ دلار خطر شکست مثلث رو به رشد را به همراه دارد. چنین شکستی در طول یک روند نزولی معمولاً قیمت را با حداکثر ارتفاع الگو کاهش می دهد.

بنابراین، قیمت شیبا اینو در معرض خطر ۴۵ درصد اصلاح تا سه ماهه اول قرار دارد و در صورت شکست قاطع به ۰.۰۰۰۰۰۶۸۲ دلار سقوط می کند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا