🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu در آستانه فروپاشی، ذخایر بیت کوین تسلا و اسپیس ایکس ایلان ماسک فاش شد، خرید عظیم ۹۷۲۷۶ ETH جامعه کریپتو را متحیر کرد: Crypto News Digest توسط U.Today

سه خبر مهم روز گذشته که توسط U.Today به شما ارائه شده است.

شیبا اینو (SHIB) در آستانه فروپاشی است

با قضاوت بر اساس نمودارهای قیمت Shiba Inu، به نظر می رسد که ارز دیجیتال میم برای این کار آماده می شود. یک نقص بالقوه. پس از اینکه توکن SHIB بیش از ۳۰ درصد از ارزش خود را در نمودار SHIB/USDT از دست داد، دارایی به سطحی نزدیک می شود که برخی سرمایه گذاران معتقدند می تواند آغاز مرحله اصلاح طولانی مدت باشد. در حال حاضر SHIB به طور فعال در حال آزمایش است و “مناطق راحتی” قبلی قدرت بازیابی نشان داده شده در رالی های گذشته را فراهم نمی کند. آینده نزدیک شیبا اینو با توانایی این دارایی برای حفظ سطوح پشتیبانی تعیین خواهد شد. اگر قیمت SHIB به ۵۰ درصد از افزایش های اخیر خود سقوط کند، می تواند نشان دهنده پایان رالی باشد و به طور بالقوه جرقه ای برای بازار نزولی برای توکن ایجاد کند. از جنبه مثبت، اگر SHIB موفق شود قیمت فعلی خود را تثبیت و حفظ کند، این می تواند به عنوان سکوی پرشی برای دستاوردهای آتی باشد.

دارایی های بیت کوین تسلا و اسپیس ایکس ایلان ماسک فاش شد

در پست اخیر X، پلتفرم تحلیل بلاک چین Arkham داده های ارائه شده این در مورد مقدار بیت کوینی است که توسط شرکت های ایلان ماسک تسلا و اسپیس ایکس نگهداری می شود. دارایی های تسلا پست آرکام را می خواند، در حال حاضر ۱۱۵۱۰ بیت کوین است که در ۶۸ آدرس توزیع شده است که به مبلغ تقریبی ۷۸۰ میلیون دلار است. از سوی دیگر اسپیس ایکس دارای ۸۲۹۰ بیت کوین به ارزش تقریبی ۵۶۰ میلیون دلار است که در ۲۸ آدرس توزیع شده است. جالب اینجاست که این کشف با بیانیه قبلی تسلا در گزارش سه ماهه چهارم خود که در آن شرکت اعلام کرده بود ۹۷۲۰ بیت کوین دارد، تناقض دارد. بنابراین، طبق یافته‌های Arkham، دارایی‌های بیت‌کوین تسلا از مقدار گزارش‌شده قبلی فراتر رفت، که نشان‌دهنده پتانسیل بیشتری برای سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال نسبت به آنچه قبلاً فاش شده بود، دارد.

اتریوم: خرید انبوه ۹۷۲۷۶ ETH جامعه ارزهای دیجیتال را متحیر کرد

دیروز، جامعه کریپتو خود را گیج کرده بود یک خرید مهم ۹۷۲۷۶ اتریوم (ETH) به ارزش ۳۶۳ میلیون دلار. طبق داده‌های Lookonchain، این مقدار عظیم ETH توسط PulseChain، یک پروژه بحث‌برانگیز که توسط ریچارد هارت، بنیان‌گذار HEX و صرافی غیرمتمرکز آن PulseX، تأسیس شده است، خریداری شده است. ۹۷۲۷۶ ETH در طی دو روز با استفاده از ۱۱ کیف پول خریداری شد که مجموعاً ۳۶۳.۶۶ میلیون DAI با میانگین قیمت ۳۷۳۸ دلار است. معامله گران، سرمایه گذاران و تحلیلگران مجذوب این خرید غافلگیرکننده شدند و آنها را در مورد هدف پروژه متعجب کرد. برخی از افراد بر این باورند که این خرید در اوج قیمت محلی اتریوم انجام شده است که وضعیت را گیج کننده تر می کند. بر اساس گزارش CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، ETH با قیمت ۳۹۳۴ دلار تغییر می‌کند که ۲.۴۴ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا