اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو: ایده هوش مصنوعی (BAD) در شیباریوم وجود ندارد، تیم SHIB اخطار دارد

تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به جامعه SHIB یک هشدار بسیار مهم توسط تیم شیبا اینو داده شده است. لوسیعضو تیم Shiba Inu اطلاعیه مهمی در مورد توکن Bad Idea AI (BAD) ارسال شده توسط مدیر تلگرام Shiba Inu Davinci به اشتراک می گذارد.

داوینچی در پیام خود می گوید که اگرچه توکن ایده بد شریک رسمی شیباریوم است، اما هنوز روی پلتفرم پل نشده است. او همچنین اظهار داشت که کپی هایی که ادعای خلاف آن را دارند فریبنده هستند و از پلتفرم های اجتماعی شیبا اینو ممنوع خواهند شد.

این به این دلیل است که تیم Shiba Inu ایمنی جامعه را در اولویت قرار می دهد و بنابراین از کلاهبرداران پشتیبانی نمی کند.

از کاربران Shiba Inu و Shibarium خواسته می شود برای اطلاعات دقیق به منابع رسمی اعتماد کنند. لوسی همچنین تکرار می کند که Bad Idea AI (BAD) یک توکن EC20 است و هنوز در Shibarium نیست.

هشدارهای کلاهبرداری ارتش شیب یا ساباریومهشدار مشابهی را تکرار می کند، این بار توسط “مستر لایت اسپید”، یکی از اعضای تیم BAD.

آقای Lightspeed اشاره می‌کند که برخی از افراد با راه‌اندازی توکن‌هایی تحت نام او در Shibarium در تلاش هستند از شهرت BAD استفاده کنند. او به جامعه Shiba Inu هشدار می دهد که هر توکنی که تحت نام او در Shibarium راه اندازی می شود به Bad Idea AI وابسته نیست و یا دارای تاییدیه نیست.

مانند همیشه، از کاربران خواسته می شود که تحقیقات خود را انجام دهند (DYOR) زیرا این توکن ها احتمالاً کلاهبرداری هستند.

در یک خبر هیجان‌انگیز، تیم BAD گفت که در حال برنامه‌ریزی جلساتی برای شروع برنامه‌ریزی تلاش‌ها برای ساخت پل به Shibarium است. او قول می‌دهد که هر اطلاعاتی را که به دست می‌آید را به جامعه شیبا اینو گزارش کند که آماده حرکت باشد.

هشدارهای دیگری نیز ظاهر می شود

یک جدید جیکهشدارهای کلاهبرداری ارتش شیب یا Susbarium که برای محافظت از جامعه شیبا اینو و کشف کلاهبرداری ها اختصاص داده شده است، هشدار مهمی را با تکثیر حساب های جعلی صادر کرده است.

در این راستا، به دارندگان Shiba Inu هشدار داده می‌شود که مراقب جعل‌ها و کلاهبردارانی باشند که اغلب حساب‌هایی را ایجاد می‌کنند تا کاربران را فریب دهند تا آنها را دنبال کنند تا سوء ظن ایجاد کنند، وب‌سایت‌های جعلی را گمراه کنند، یا حتی اطلاعات گمراه‌کننده را برای به دست آوردن اطلاعات شخصی که می‌توان استفاده کرد، ارائه می‌کنند. بدخواهانه

در عوض، آنها باید مطمئن شوند که فقط با مخاطبین رسمی از طریق رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار می کنند و قبل از هر اقدامی منابع را تأیید می کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا