🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu: صرافی اصلی کریپتو پشتیبانی BONE را گسترش می‌دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توکن حاکمیتی Shiba Inu و توکن گاز Shibarium BONE ShibaSwap (BONE) با گسترش پشتیبانی یک صرافی بزرگ ارز دیجیتال، در معرض دید بیشتری قرار دارد.

OKX Africa، یکی از شرکت‌های تابعه صرافی ارز دیجیتال OKX در سیشل، BONE را به فهرست درآمدهای On-Chain خود اضافه کرده است. لوسیاو به این پیشرفت مثبت در X، یکی از اعضای تیم Shiba Inu اشاره می کند.

OKX On-Chain Earnings به کاربران امکان می دهد در فرصت های کسب درآمد زنجیره ای شرکت کنند. دو راه وجود دارد که کاربران می توانند مشوق های مشارکت خود را دریافت کنند: پروتکل های اثبات سهام (PoS) و DeFi.

سود حاصل از شرط بندی اثبات سهام (PoS) از پاداش های بلوک و کارمزد تراکنش های پرداخت شده توسط کاربران شرکت کننده در فرآیند تأیید شبکه بلاک چین حاصل می شود.

در پروتکل‌های DeFi، کاربران انگیزه‌هایی را برای سرمایه‌گذاری یا ارائه نقدینگی به استخرهای وام یا صرافی‌های غیرمتمرکز کسب می‌کنند.

BONE به عنوان توکن گاز شیباریوم عمل می‌کند و اخیراً فهرست‌های مبادلات جدیدی کسب کرده است. EarnBIT، یک صرافی جدید کریپتو، لیست BONE را در ژانویه اعلام کرد. در همین حال، شیباریوم به افزایش اقدامات خود ادامه می دهد و تعداد کل تراکنش ها از ۳۳۲ میلیون عبور می کند، در حالی که کل بلاک ها به ۳ میلیون نزدیک می شوند.

در زمان نگارش این مقاله، BONE با ۰.۳۵ درصد افزایش اندکی در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۵۴۷ دلار رسیده است.

از صاحبان شیبا اینو خواستند مراقب باشند

از صاحبان SHIB، BONE، LEASH و شرکت‌کنندگان در اکوسیستم‌های Shiba Inu و Shibarium خواسته می‌شود به دلیل افزایش حساب‌های جعلی با هدف شکار کاربران ناآگاه، مراقب باشند.

با افزایش محبوبیت Shiba Inu، کلاهبرداران یا بازیگران بد ظاهراً بازی خود را ارتقاء داده‌اند، حتی تا آنجا که حساب‌های Shiba Inu قانونی را شبیه‌سازی می‌کنند تا کاربران ناآگاه را فریب دهند.

هشدارهای کلاهبرداری Shibarmyیک دسته X که برای کشف کلاهبرداری‌ها اختصاص داده شده است، به این پیشرفت اشاره می‌کند و یک حساب جعلی Shiba Eternity را در X نشان می‌دهد.

در این راستا، جامعه شیبا اینو تشویق می شود که همیشه منابع را تأیید کند و فقط به کانال های رسمی و افراد در رسانه های اجتماعی متصل شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا