اخبار ارز دیجیتال

رهبر شیبا اینو می خواهد هویت رمزنگاری شده را دوباره اختراع کند

فهرست

  • ساده کردن سفر Web3
  • یک نام کاربری رمزنگاری جهانی

Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده اصلی پروژه Meme coin Shiba Inu، گفت: یک چشم انداز برای شکل جدیدی از هویت دیجیتال در دنیای رمزنگاری.

کوساما از پیچیدگی فعلی آدرس‌های کیف پول انتقاد کرد و یک جایگزین کاربرپسندتر پیشنهاد کرد که می‌تواند به طور قابل توجهی تراکنش‌ها را برای کاربر عادی ساده کند.

او گفت: «این آدرس‌های طولانی و پیچیده کیف پول برای کاربر معمولی معنی ندارد و زمان آن رسیده است که چیز ساده‌تری داشته باشیم.

ساده کردن سفر Web3

کوساما بر اهمیت معرفی توکن‌های نام SHIB که قرار است به عنوان نام‌های کاربری چند زنجیره‌ای و چند پلتفرمی عمل کنند، به عنوان بخشی از همکاری با D3inc تاکید کرد.

این رویکرد نوآورانه می‌تواند فرآیند انجام تراکنش‌ها را در زنجیره‌های بلوکی مختلف ساده کند و به طور بالقوه مشکل مشترکی را برای کاربرانی که با آدرس‌های کیف پول طولانی و پیچیده دست و پنجه نرم می‌کنند، حل کند.

این توکن‌ها برای جایگزینی آدرس‌های کیف پول موجود با چیزهای بسیار ساده‌تر طراحی شده‌اند. یک برنامه افزودنی *shib که می تواند ارسال و دریافت دارایی های دیجیتال را به آسانی ارسال ایمیل کند.

یک نام کاربری رمزنگاری جهانی

چشم انداز کوساما فراتر از ساده کردن عملیات و استفاده گسترده تر در فضای Web3 است. جایی که این توکن‌های نام می‌توانند به یک نام کاربری جهانی برای پلتفرم‌های مختلف تبدیل شوند.

این می تواند شامل برنامه های غیرمتمرکز (dApps)، بازی ها، خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) و حتی رسانه های اجتماعی باشد.

هدف این است که SHIB Name Token به عنوان یک هویت منحصر به فرد در این پلتفرم ها عمل کند، بنابراین تجربه ای منسجم تر و کاربرپسندتر ایجاد می کند.

این حرکت در راستای ادغام آخرین ویژگی Wallet Link در Shibarium، راه حل لایه ۲ Shiba Inu است. انتظار می رود با ساده کردن فرآیند مجوز تراکنش های انجام شده از کیف پول های تلفن همراه، تعامل کاربر را بهبود بخشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا