اخبار ارز دیجیتال

پیام مهم ریوشی بنیانگذار Shiba Inu توسط رهبر بازاریابی SHIB به اشتراک گذاشته شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیام قدیمی ریوشی به ارتش SHIB
  • ارتش SHIB هشدار مهمی صادر کرد

رهبر رسمی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی تیم Shiba Inu، که ترجیح می‌دهد به سادگی از او به عنوان لوسی یاد شود، از حساب توییتر/X خود استفاده کرد تا به ارتش SHIB برخی از ارزش‌های اصلی را یادآوری کند که خالق مرموز آن، ریوشی، به عنوان پایه استفاده می‌کرد. برای تأسیس شیبا اینو. .

پیام قدیمی ریوشی به ارتش SHIB

لوسی توییتی را از @shibarium_ یکی از توسعه دهندگان Shiba Inu در پلتفرم X بازنشر کرد. لوسی از او تشکر کرد که “همیشه ارزش های زیبایی را به ما یادآوری می کند که این سفر با آنها آغاز شد.” نقل قول ریوشی در توییتش می‌گوید «به روحت نگاه کن»، اما به عقب نوشته شده است و یک «گربه سامورایی» را نشان می‌دهد که آماده می‌شود غلاف کاتانای خود را بیرون بکشد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، در اواخر ماه مه ۲۰۲۲، ریوشی، بنیانگذار مرموز سکه میم SHIB، با خروج ناگهانی از رسانه های اجتماعی، حذف تمام پست های توییتر و همه پست ها از حساب شخصی خود، جامعه شیبا اینو را شوکه کرد. وبلاگ هم او قبلاً به ارتش SHIB هشدار داده بود که “مهم نیست” و روزی “بدون اطلاع قبلی” را ترک خواهد کرد. او نوشت: «شیبا را بگیرید و به سمت بالا سفر کنید، دوستان. به همین دلیل ریوشی تصمیم گرفت راه خالق بیت کوین ساتوشی ناکاموتو را که در سال ۲۰۱۰ از دید عموم ناپدید شد، دنبال کند.

ارتش SHIB هشدار مهمی صادر کرد

لوسی همچنین در آخر هفته به ارتش شیبا اینو خطاب کرد، اما این هشدار مهمی بود که او به آنها می‌داد. رهبر بازاریابی SHIB از جامعه خواست “در برابر کلاهبرداری ها هوشیار باشند.”

او به آنها یادآوری کرد که قبل از سرمایه‌گذاری در پروژه‌های جدید (حتی پروژه‌هایی که ادعا می‌کنند مبتنی بر شیباریوم هستند) یا کیف پول‌هایشان را به وب‌سایت‌ها پیوند می‌دهند، تحقیقات خود (DYOR مخفف معروف در جامعه ارزهای دیجیتال است) بسیار مهم است. او نتیجه گرفت که در پایان روز، “آنچه واقعا مهم است یک محصول خوب است.”

کلاهبرداران و کلاهبرداران شرارت های همیشگی دنیای ارزهای دیجیتال هستند. آن‌ها معمولاً موفق می‌شوند کاربران را متقاعد کنند که با برنامه کلاسیک خود برای ارسال مقداری ارز دیجیتال و سپس «بازپس گیری دو برابر آن» همراهی کنند. طبیعتاً قربانیان پس از ارسال رمزنگاری به این کیف پول‌ها، وجوه خود را بدون امید به بهبودی از دست می‌دهند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا