اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو با مانع عظیم ۶۱۵ تریلیون دلاری SHIB در مسیر صعود ۲۰۰ درصدی روبرو می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگی هفته گذشته چندین بار تلاش کرد تا از سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار عبور کند. این می تواند یک صفر را از قیمت SHIB پاک کند یا “کشتن” کند.

با این حال، گاوها قبل از رد شدن فقط توانستند به بالاترین سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۰۵ دلار برسند. در زمان نگارش این مقاله، گاوهای شیبا اینو تلاش دیگری برای شکستن سد ۰.۰۰۰۰۱ دلار انجام می دهند، که هنوز نتایج مورد انتظار را به دست نیاورده است، در عوض قیمت ها به بالاترین حد روزانه ۰.۰۰۰۰۰۹۹۶ دلار می رسد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB زیر ۰.۰۰۰۰۱ دلار معامله می شد که با ۰.۳۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۹۸۴۲ دلار رسید.

با این حال، از آنجایی که ارز دیجیتال با مضمون سگ دستیابی به موفقیت بزرگ قیمت را هدف قرار می دهد، خود را با یک مانع بزرگ روبرو می کند: یک مانع عظیم ۶۱۵ تریلیون SHIB.

بر اساس داده های IntoTheBlock، SHIB با یک مانع مقاومت بزرگ بین ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار مواجه است. که در آن ۴۰۴۱۰۰ آدرس، ۶۱۵.۴۱ تریلیون توکن SHIB را با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۱۶ دلار خریداری کردند.

این بدان معناست که SHIB باید بر فشار فروش سرمایه گذارانی غلبه کند که در حال حاضر در موقعیت های خود زیر آب هستند و ممکن است بخواهند ضرر خود را کاهش دهند یا کاهش دهند.

اگر SHIB بتواند از این سد عبور کند، به طور بالقوه می تواند ۲۰۰ درصد افزایش یابد و محدوده ۰.۰۰۰۰۳۷ تا ۰.۰۰۰۰۵۵ دلار را هدف قرار دهد، جایی که مقاومت اصلی بعدی در آن قرار دارد.

با این حال، این سناریو به عوامل متعددی از جمله احساسات کلی بازار بستگی دارد.

قیمت SHIB از پایین ترین سطح فروش روز شنبه ۰.۰۰۰۰۰۹۴ دلار بهبود یافته است. این خرید قیمت ها را در معاملات اولیه روز سه شنبه قبل از سقوط به بالای ۰.۰۰۰۰۰۹۹۶ دلار رساند.

حجم تراکنش‌های بزرگ، نشان‌دهنده فعالیت نهنگ‌ها، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۳.۱۴ درصد افزایش یافت و ارزش تراکنش ۲۴.۲۵ میلیون دلار به بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار رسید.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا