اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu انتظار پیشرفت بزرگی با ۱۵۱ تریلیون دلار SHIB Hurdle دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارزش ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با تم سگ طی هفته گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. این افزایش باعث شد که قیمت SHIB از مرز MA 50 روزانه ۰.۰۰۰۰۰۹۴۷ دلار عبور کند که از اواسط ژانویه آن را متوقف کرده است.

در حالی که گاوها افزایش یافتند، شیبا اینو تلاش های خوبی برای عبور از سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار انجام داد، که یک صفر را از قیمت SHIB پاک یا “کشته”. قیمت SHIB در ۱۵ و ۱۶ فوریه قبل از رد شدن به بالاترین حد $۰.۰۰۰۰۱۰۰۵ رسید. در زمان نگارش این مقاله، SHIB 3.37 درصد کاهش یافت و به زیر سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار بازگشت و به ۰.۰۰۰۰۰۹۶۶ دلار رسید.

با این حال، برای اینکه SHIB با موفقیت صفر را پاک کند، باید بر یک چالش مهم غلبه کند: سطح ۱۵۱ تریلیون SHIB، که بین ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار قرار دارد.

این سطح نشان دهنده یک منطقه مقاومت قوی است که در آن تعداد زیادی فروشنده ممکن است ظاهر شوند و قیمت را پایین بیاورند.

بر اساس داده های زنجیره ای IntoTheBlock، بیش از ۲۳۹۳۰۰ آدرس دارای ۱۵۱.۴۹ تریلیون SHIB بین ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار هستند.

داده های IntoTheBlock
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

این بدان معنی است که این سرمایه گذاران در حال حاضر در زیر آب هستند و ممکن است به دنبال فروش SHIB خود باشند تا زیان خود را کاهش دهند یا کاهش دهند. در نتیجه، گاوهای SHIB باید در برابر فشار فروش مقاومت کنند و عرضه را جذب کنند تا بالاتر از این سطح بشکنند.

با نزدیک شدن SHIB به سطح بحرانی ۱۵۱ تریلیون توکن، گاوها برای یک مسابقه بزرگ آماده می شوند. این پیشرفت یک دستاورد قابل توجه برای دارندگان SHIB است و به طور بالقوه می تواند به افزایش بیشتر قیمت ها کمک کند.

Shiba Inu اخیرا همراه با بازار کریپتو در حال افزایش بوده است، عاملی که ممکن است قیمت SHIB را در روزهای آینده افزایش دهد. با توجه به اینکه بیت‌کوین و اتریوم اخیراً به بالاترین حد خود رسیده‌اند، سرمایه‌گذاران ممکن است توجه خود را به محدودیت‌های پایین‌تر در جستجوی بازده قابل توجه معطوف کنند.

جامعه ارزهای دیجیتال با نفس بند آمده نظاره گر آماده شدن SHIB برای یک رویارویی بالقوه در سد ۱۵۱ تریلیون شیبا اینو است. زمان نشان خواهد داد که آیا SHIB می تواند بر این مانع غلبه کند و یک چرخه صعودی جدید را آغاز کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا