🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu Eyes 224 تریلیون SHIB به عنوان بازده قیمت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به نظر می رسد ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ پس از سقوط از دسامبر ۲۰۲۳ در آستانه تغییر قیمت باشد.

SHIB در حال حاضر حدود ۰.۰۰۰۰۰۹۲۱ دلار معامله می شود که ۳.۷۴ درصد از پایین ترین سطح ۰.۰۰۰۰۰۸۸ دلاری خود در ۶ فوریه افزایش یافته است. بهبود قیمت‌های SHIB، آن را در آستانه شکستن سد ۲۲۴ تریلیون SHIB قرار می‌دهد که می‌تواند موج جدیدی از فشار خرید را آغاز کند. و شتاب.

بر اساس داده های IntoTheBlock، ۲۲۴.۰۳ تریلیون SHIB توسط ۳۰۹۰۴۰ آدرس خریداری شده است، نزدیک به جایی که قیمت Shiba Inu در حال حاضر معامله می شود. این محدوده از ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار تا ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار است و این مقدار عظیم SHIB با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۱۱ دلار خریداری شده است.

مقدار انبوه SHIB خریداری شده در این سطوح، بیش از ۳۰۰۰۰۰ SHIB، می تواند به عنوان یک سطح مقاومت در برابر افزایش مداوم قیمت در قیمت های فوق الذکر عمل کند.

بنابراین، اگر SHIB بتواند با حجم و حرکت قوی بر این مقاومت ارائه شده در این محدوده غلبه کند، می تواند موج جدیدی از فشار خرید را به راه بیندازد و قیمت را به سمت سطح مقاومت بعدی در ۰.۰۰۰۰۱۶ دلار سوق دهد. اینجاست که گاوها ممکن است با مقاومت شدید روبرو شوند. ۴۲۲.۰۱ تریلیون SHIB توسط ۸۹۶۴۰ آدرس با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۱۶ دلار خریداری شد. این محدوده از ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار تا ۰.۰۰۰۰۱۹ دلار است.

از سوی دیگر، اگر گاوها نتوانند قیمت SHIB را تا سطح ۲۲۴ تریلیون SHIB پیش ببرند، سطح حمایت بعدی برای SHIB 0.000009 دلار خواهد بود، جایی که ۲۸.۹۷ تریلیون SHIB توسط ۶۷۲۱۰ آدرس خریداری شد.

شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو، با یک توییت مرموز، کنجکاوی را بیش از پیش افزایش داد. در توییتی که خطاب به هیچ کس نبود، نوشته شده بود: “با بچه ها تایید می کنم. از آشنایی با شما خوشحالم!” او در حال نوشتن است

اگرچه کوساما هیچ سرنخی در مورد نحوه تفسیر توییت خود ارائه نکرد، اما چندین احتمال وجود دارد. در ابتدای سال ۲۰۲۴، Shiba Inu مسیر خود را برای امسال اعلام کرد و همکاری خود را با ارائه دهنده هویت رسمی D3 فاش کرد. Shibarium نیز به عنوان یک شریک به K9 Finance می پیوندد

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا