اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو صفر را با ۷ درصد افزایش قیمت SHIB پاک می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ در ۲۴ ساعت گذشته ۷ درصد رشد داشته است و در معاملات اولیه امروز به بالاترین سطح روزانه ۰.۰۰۰۰۱۰۵۱ دلاری رسیده است. این افزایش باعث شد که قیمت SHIB صفر را پاک کند و بار دیگر از مرز ۰.۰۰۰۰۱ دلار بالاتر رود.

این افزایش پس از آن رخ داد که SHIB سطح مقاومت بحرانی را به بالای ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار شکست. این همچنین نقطه سربه سر بسیاری از دارندگان SHIB بود.

با توجه به شاخص ورودی/خروجی IntoTheBlock Global، یک خوشه عظیم از ۲۲۷۸۳۰ آدرس SHIB در مجموع ۱۶۲.۶۴ تریلیون SHIB را با قیمت هایی از ۰.۰۰۰۰۰۸ تا ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۰۹ دلار خریداری کردند.

شایان ذکر است که شیبا اینو دو بار در اواسط فوریه ۰.۰۰۰۰۱ دلار را هدف قرار داد، اما تلاش‌های صعودی قبل از ادامه این روند به بالای ۰.۰۰۰۰۱۰۰۵ دلار پایان یافت.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه SHIB/USD، اعتبار: TradingView

شیبا اینو از پایین ترین سطح ۰.۰۰۰۰۰۹۳۴ دلار در آخر هفته شروع به بهبود کرد و از آن زمان به بعد صعود کرد، یک بار دیگر از سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار فراتر رفت که در آن ۲۹.۰۲ تریلیون SHIB توسط ۳۱۶۴۰ آدرس خریداری شد. اگر امروز در سبز بسته شود، SHIB چهارمین روز متوالی درآمد خود را خواهد داشت.

افزایش قیمت شیبا اینو نیز همزمان با رشد کلی بازار است. بیت کوین برای اولین بار از پایان سال ۲۰۲۱ به ۵۷۰۰۰ دلار رسید. قیمت بیت کوین از ابتدای سال تا کنون ۳۲ درصد افزایش یافته است و این افزایش طولانی مدت را افزایش داده است که به سرمایه گذاری سوداگرانه دامن زده است. علاقه به سکه های کوچکتر مانند شیبا اینو.

SHIB مانع بزرگ بعدی خود را برطرف می کند

در زمان نگارش این مقاله، قیمت SHIB در ۰.۰۰۰۰۱۰۲ دلار معامله می شد. به موازات افزایش قیمت، حجم معاملات ۲۴ ساعته شیبا اینو با ۲۰۱.۹۵ درصد افزایش به ۳۶۰.۱ میلیون دلار رسید.

افزایش اخیر قیمت، SHIB را به مانع بزرگ بعدی رساند: ۱۴۷.۶ تریلیون SHIB توسط ۲۳۵۵۹۰ آدرس در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰ تا ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۱۱ دلار خریداری شد.

از نظر فنی، سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۵ دلار امروز و ۱۱ ژانویه همچنان سطح مهمی برای تماشای ادامه صعود شیبا اینو است. بسته شدن پایدار بالاتر از این سطح می تواند منجر به سود بیشتر شود و به طور بالقوه سطح ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار بعدی را هدف قرار دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا