اخبار ارز دیجیتال

توسعه دهنده Shiba Inu نسخه بتا شبکه Shibarium L2 را راه اندازی کرد

توسعه‌دهنده تاریخ دقیقی را برای انتشار اعلام نکرده است، اما تیم تکرار کرده است که پاسخ به تمام سوالات مربوط به تایم فریم “به زودی” است.

توسعه‌دهنده توکن با تم سگ Shiba Inu (SHIB) به‌روزرسانی‌ای را برای اطلاع‌رسانی به جامعه در مورد انتشار بتا Shibarium، یک شبکه لایه ۲ که در بالای شبکه اصلی اتریوم اجرا می‌شود، منتشر کرده است.

در این اطلاعیه، توسعه دهندگان SHIB اطلاعاتی را در مورد بلاک چین لایه ۲ به اشتراک گذاشتند و Shibarium برای ارائه ابزارهایی ساخته شد که جامعه را قادر به ساخت و رشد پروژه ها و تحقق چشم انداز بنیانگذاران آن می کند. برخی معتقدند ایجاد Sibarium راهی برای افزایش قیمت میم توکن است، اما توسعه دهندگان اشاره کرده اند که این هدف آنها نیست.

“صبر کلید است، و برخی Shibarium را ابزاری برای افزایش قیمت می‌دانند، اما این موضوع تمرکز پروژه نیست و هرگز هم نبوده است.”

در عوض، توسعه‌دهندگان اعلام کردند که اهداف به‌روزرسانی زیرساخت جدید حذف موانع ورود برای تراکنش‌های کوچک، ارتقاء سرعت، امکان توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز و ادغام توکن‌های غیرقابل تعویض است تا اکوسیستم شیبا را متحول کند.

الان رای بدهید!

به‌روزرسانی کلیدی اعلامیه جدید یکی از ویژگی‌های درخواستی این پروژه، مکانیزم احتراق SHIB است. به گفته توسعه دهنده، “هر تراکنش در شبکه دارای مقدار سوزاندن ضمنی توکن های $SHIB است.” این مکانیسم هر بار که تراکنش در شبکه انجام می شود اتفاق می افتد.

توسعه‌دهنده تاریخ دقیقی را برای انتشار اعلام نکرده است، اما تیم تکرار کرده است که پاسخ به تمام سوالات مربوط به تایم فریم “به زودی” است.

مربوط: بنیانگذار شیبا اینو پست‌های رسانه‌های اجتماعی را حذف می‌کند و از جامعه استعفا می‌دهد

اعضای جامعه شیبا اینو نسبت به توسعه جدید ابراز هیجان کردند.چندین ایمان داشتن در حالی که انتظارات زیادی در آینده اکوسیستم وجود دارد، برخی از خواندن به روز رسانی های جدید این پروژه خوشحال هستند.

در ۲۲ نوامبر، توشیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده SHIB در رسانه‌های اجتماعی گزارش داد که مجمع جهانی اقتصاد (WEF) از این پروژه برای کمک به توسعه یک سیاست جهانی در مورد Metaverse دعوت کرده است. توسعه دهنده تاکید کرد که به محض این که این اتفاق بیفتد، پروژه با غول های فناوری دیگر مانند فیس بوک و Decentraland برای کمک به WEF در توسعه سیاست ها همکاری خواهد کرد.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا