اخبار ارز دیجیتال

توسعه دهندگان Shiba Inu می گویند که WEF امیدوار است با این پروژه برای “شکل دادن” سیاست های جهانی برای Metaverse همکاری کند.

Shytoshi Kusama در مجمع جهانی اقتصاد گزارش داد که Shiba Inu می‌تواند با فیس‌بوک و Decentraland با کار بر روی سیاست‌های جهانی برای Metaverse همکاری کند.

یک رهبر و توسعه‌دهنده پروژه داوطلب Shiba Inu که فقط به نام «Shytoshi Kusama» شناخته می‌شود، در رسانه‌های اجتماعی گزارش داد که مجمع جهانی اقتصاد (WEF) می‌خواهد با ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم در سیاست جهانی خود کار کند.

در نظرسنجی که در 22 نوامبر در توییتر منتشر شد، کوساما گفت WEF با مهربانی از پروژه شیبا اینو (SHIB) دعوت کرد تا با «سیاست جهانی MV» همکاری کند. به نظر می رسد که توسعه دهندگان Shiba Inu به سیاست های مربوط به Metaverse اشاره می کنند. در حالی که ارزهای رمزپایه و بلاک چین اغلب در رویدادهای WEF مورد بحث قرار می گیرند، به نظر می رسد که این اولین همکاری سازمان با توکن معروف میم باشد.

کوساما گفت: “بله، جدی می گویم.” ما در حال مذاکره با سیاست گذاران هستیم و همراه با غول های دیگری مانند FB (بای زاک)، ساند و دسنترالند به شکل گیری سیاست جهانی MV کمک خواهند کرد.

مربوط: بنیانگذار شیبا اینو پست‌های رسانه‌های اجتماعی را حذف می‌کند و از جامعه استعفا می‌دهد

در زمان انتشار، بیش از 65 درصد از نزدیک به 9500 شرکت کننده در نظرسنجی کوساما به همکاری با WEF برای شیبا اینو رأی مثبت دادند و حدود 10 درصد گفتند که به هر حال اهمیتی ندارد. کوساما بیش از 861000 دنبال کننده در توییتر دارد.

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro، قیمت SHIB در 12 ماه گذشته حدود 80 درصد کاهش یافته است و در زمان انتشار به 0.000008727 دلار رسیده است.

Cointelegraph با WEF تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا