🚨 اخبار ارز دیجیتال

توسعه دهنده Shiba Inu جامعه SHIB را با توییت هیجان زده می کند، درباره چیست؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توسعه دهنده Shiba Inu کال با انتشار توییتی که به این نکته اشاره می‌کند که به زودی اتفاق بزرگی در راه است، سر و صدایی در میان جامعه SHIB ایجاد کرد. توییت ارسال شده در ۲۳ فوریه چنین بود: “سرگرمی اکنون شروع می شود.”

توسعه‌دهنده Shiba Inu این را در واکنش به توییتی از حساب رسمی Sheboshis X منتشر کرد که نشان می‌داد مجموعه جدید Sheboshis NFT فروخته شده است. حساب کاربری Sheboshis X از حمایت همه تشکر کرد و اعلام کرد که نقدینگی به UniSwap اضافه خواهد شد.

در ۲۰ فوریه، شیبا اینو راه اندازی SHEboshis را اعلام کرد و عصر جدیدی از توکن های غیر قابل تعویض را آغاز کرد.

با استفاده از استاندارد DN404/ERC-404، SHEboshis استانداردهای ERC-20 و ERC-721 را برای آوردن نقدینگی و مالکیت جزئی به صنعت NFT ترکیب می کند.

ادعای NFT SHEboshi به سه مرحله تقسیم شد. اولین درخواست ۴۸ ساعته رایگان برای دارندگان شیبوشی بود. فاز ۲ به دارندگان LEASH امکان خرید باقیمانده SHEboshi را داد و ۲۴ ساعت دوام آورد. مرحله آخر ضرابخانه عمومی بود که تا تمام شدن کار کرد.

هشدارهای کلاهبرداری با تمام شدن SHEboshis

در حالی که شبوشی ها رو به اتمام بودند، با افزایش اقدامات کلاهبرداران، هشدارهای زیادی داده شد.

مدیر شبکه های اجتماعی شیبا اینو داوینچی هشداری در این زمینه ارسال کرد و تاکید کرد که شبوشی ها فروخته شده اند و راهی برای درخواست یا دریافت ایردراپ وجود ندارد. او به جامعه شیبا اینو هشدار می دهد که گرفتار کلاهبرداری نشوند زیرا مردم در حال حاضر شیفته آنها شده اند.

لوسی، یکی از اعضای تیم شیبا اینو نیز همین هشدار را تشدید کرد و اظهار داشت که کلاهبرداری های زیادی وجود دارد و از صاحبان شیبا اینو خواست که روی لینک های مشکوک کلیک نکنند. لوسی همچنین اظهار داشت که شبوشی ها مورد حمله قرار گرفتند، بنابراین هیچ کمک هوایی وجود نداشت. Sheboshis اکنون فقط از طریق OpenSea یا Blur قابل خریداری است.

در یک توییت جداگانه، لوسی او با ابراز هیجان در مورد رشد اکوسیستم SHIB به جامعه شیبا اینو هشدار داد که مراقب کلاهبرداران باشند. آنها همچنین باید اقدامات احتیاطی را انجام دهند و قبل از سرمایه گذاری یا بستن کیف پول خود تحقیقات خود را انجام دهند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا