🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu: هشدار مهم: کلاهبرداری های خطرناکی که سرمایه گذاران SHIB را هدف قرار می دهند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کلاهبرداری هانی پات به سرعت در حال گسترش است
  • مشتقات استکینگ مایع در شیباریوم راه اندازی خواهد شد

یکی از علاقه مندان برجسته SHIB، که توسط @ShibBPP در پلتفرم رسانه های اجتماعی X/Twitter استفاده می کند، هشدار بزرگی به جامعه Shiba Inu صادر کرده است تا به آنها کمک کند تا از چنین کلاهبرداری هایی جلوگیری کنند.

@ShibBPP به دارندگان SHIB هشدار داد که اکنون تعداد بیشتری از این کلاهبرداری ها در حال ظهور هستند.

کلاهبرداری هانی پات به سرعت در حال گسترش است

کاربر فوق الذکر به ارتش SHIB در مورد “کلاهبرداری های Honeypot” هشدار داد و اضافه کرد که آنها بسیار سریع در فضای کریپتو گسترش می یابند. این کلاهبرداری ها اشکال و اندازه های مختلفی دارند: «وب سایت های جعلی و حساب های رسانه های اجتماعی، و همچنین بازیگرانی که طرح های جعلی را تبلیغ می کنند».

@ShibBPP اصرار دارد که تنها راه برای جلوگیری از این موارد این است که سرمایه‌گذاران تحقیقات کاملی انجام دهند، فقط از وب‌سایت‌های واقعی و همچنین حساب‌های رسانه‌های اجتماعی مرتبط با ارزهای دیجیتال و بلاک چین استفاده کنند. همچنین بسیار مهم است که فریب وعده‌های بازگشت سخاوتمندانه سرمایه‌گذاری را نخورید و از صرافی‌های ارزهای دیجیتال با شهرت عالی در جامعه استفاده کنید.

بسیاری از این کلاهبرداری‌های هانی‌پات در تلگرام اتفاق می‌افتند و به کاربران ارزهای دیجیتال این فرصت را می‌دهند تا روی توکن‌های جعلی سرمایه‌گذاری کنند.

اینها شامل گروه های تلگرام جعلی اختصاص داده شده به K9 Finance، شریک رسمی جدید Shibarium است که اخیرا توسط تیم توسعه دهنده SHIB اعلام شده است.

بسیاری از این گروه‌های رمزنگاری کلاهبرداری در تلگرام، کاربران را تشویق می‌کنند تا به کیف پول‌های رمزنگاری پول ارسال کنند یا کیف پول‌ها را به وب‌سایت‌های خود پیوند دهند. این به کلاهبرداران اجازه می دهد تا به راحتی رمزارز خود را بدزدند.

مشتقات استکینگ مایع در شیباریوم راه اندازی خواهد شد

اوایل این هفته، لوسی، کارشناس بازاریابی Shiba Inu توییت کرد که تیم SHIB، همراه با K9 Finance، قصد دارند به زودی مشتقات سهامداری مایع (LSD) را در شیباریوم راه اندازی کنند.

با توجه به توییت لوسی، LSD به اشتراک گذاشتن توکن‌های BONE را آسان‌تر می‌کند. این کمک می کند تا Shibarium ایمن تر شود و پاداش هایی در BONE برای کسانی که سهام دارند فراهم کند. علاوه بر این، سهامداران توکن‌های knBONE را نیز دریافت خواهند کرد، که نشان‌دهنده استخوانی است که آنها شرط بندی کرده‌اند. این توکن های جدید را می توان به راحتی معامله کرد و برای مقاصد دیگر (برش NFT، تامین نقدینگی در دکس و غیره) استفاده کرد.

برای بازیابی استخوان‌های شرط‌بندی شده، سهامداران فقط باید معادل توکن‌های knBONE دریافتی خود را برگردانند.

علاوه بر این، لوسی اظهار داشت که LSD همچنین انعطاف پذیری Shibarium را افزایش می دهد، مشارکت سهامداران را افزایش می دهد و به گسترش اکوسیستم Shibarium کمک می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا