🚨 اخبار ارز دیجیتال

هشدار ایمنی حیاتی Shiba Inu برای صاحبان SHIB صادر شد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شرکت کنندگان در اکوسیستم شیبا اینو، از جمله صاحبان SHIB، BONE و LEASH، از اطلاعات مهمی مطلع می شوند که ایمنی و امنیت دارایی های آنها را تضمین می کند.

هشدارهای کلاهبرداری ارتش شیب یا @susbariumحساب X، حسابی که به کشف کلاهبرداری ها و محافظت از جامعه شیبا اینو اختصاص دارد، هشدار مهمی را صادر کرده است که صاحبان شیبا اینو باید به آن توجه کنند.

هشدارهای کلاهبرداری ارتش شیب به جامعه شیبا اینو یادآوری می‌کند که شبوشی‌ها دیگر ساخته یا ادعا نمی‌شوند و هر وب‌سایتی که خلاف آن ادعا می‌کند یا ایردراپ ارائه می‌دهد ممکن است کلاهبرداری باشد.

Sheboshis، مجموعه ای از ۲۰۰۰۰ NFT (توکن های غیر قابل تعویض) تولید شده توسط Shiba Inu، در ۲۰ فوریه راه اندازی شد.

با استفاده از استاندارد DN-404/ERC-404، Sheboshis در حال گذار به توکن های هیبریدی است و مزایای استانداردهای ERC-20 و ERC-721 را برای ارائه نقدینگی و مالکیت کسری به صنعت NFT ترکیب می کند.

پس از شروع، ادعای Sheboshis به سه مرحله تقسیم شد: مرحله اول برای دارندگان اصلی Shiboshi NFT که می‌توانستند برای SHIboshis خود ادعای Sheboshis داشته باشند. مرحله دوم برای دارندگان توکن LEASH باز بود. فاز سوم قرار بود برای ضرب‌کاری عمومی باشد، اما این اتفاق هرگز نیفتاد زیرا شبوشی‌ها در مرحله دوم فروخته شدند.

در کمال تعجب، بقیه شبوشی ها در عرض چند دقیقه از مرحله دوم تمام شدند. با توجه به این موضوع، جامعه کریپتو باید در نظر داشته باشد که شبوشی‌ها دیگر ضرب یا ادعا نمی‌شوند.

افشای چهره Sheboshis در آخر هفته باعث سر و صدا در جامعه Shiba Inu شد و نشانه SHEB اخیراً لیست های جدیدی را به دست آورده است. با نگاهی به صفحه CoinMarketCap، SHEB در حال حاضر در مجموع شش پلتفرم رمزنگاری فهرست شده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا