🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu می تواند ۱۵۰% افزایش یابد چگونه در سطح ۶۳۵ تریلیون SHIB بازی کنیم؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو با مضمون سگ پس از اینکه تلاش گاوها برای بالا بردن SHIB به بالای ۰.۰۰۰۰۱ دلار با چندین بار مقاومت مواجه شد، به بن بست رسید.

قیمت شیبا اینو همچنان در زیر این سطح تثبیت می شود اما هنوز نمی تواند بالاتر از این سطح حرکت کند. این سکه در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۴۶ درصد افزایش یافته است. ارزش بازار این ارز دیجیتال ۵.۳ میلیارد دلار است که آن را در رتبه هجدهم در میان برترین ارزهای دیجیتال قرار می دهد.

در حالی که گاوها به ترفند بعدی کتاب فکر می کنند، شیبا اینو با دیوار عظیمی روبرو می شود که اگر شکسته شود، می تواند ۱۵۰٪ تا ۲۰۰٪ افزایش یابد. قیمت شیبا اینو باید از این دیوار فروش عبور کند تا یک رالی عظیم که می تواند به ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار برسد، تقریباً ۲۰۰ درصد از قیمت فعلی ۰.۰۰۰۰۰۹۰۲۴ دلار افزایش یابد.

بر اساس قیمت سرسام آور IntoTheBlock، شیبا اینو با دیوار فروش ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار روبرو است. که در آن ۶۳۵.۳۸ تریلیون SHIB توسط ۴۵۷۷۷۱ آدرس با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار خریداری شد.

این به این معنی است که برای اینکه بیش از ۴۵۷۰۰۰ آدرس شیبا اینو شکسته شود، شیبا اینو باید به محدوده قیمتی که در بالا ذکر شد افزایش یابد.

شبکه شیبا اینو شاهد افزایش تراکنش ها است

طبق داده‌های IntoTheBlock، Shiba Inu شاهد جهش در متریک تعداد تراکنش‌ها است که نشان‌دهنده تعداد تراکنش‌های یک دارایی رمزنگاری خاص در یک روز معین است.

شیبا اینو از ۳۲۰۰ تراکنش در ۲۵ ژانویه به ۳۳۸۰ تراکنش در ۲۶ ژانویه جهش کرد.

تعداد تراکنش ها تا حدی منعکس کننده سود حاصل از یک دارایی رمزنگاری است. در حالی که این شاخص، مشابه آدرس‌های فعال روزانه، با قیمت حرکت می‌کند، تفاوت بین این دو نشان‌دهنده استفاده کمتر سوداگرانه و ارگانیک‌تر از دارایی رمزنگاری زیربنایی است.

حجم معاملات ۲۴ ساعته شیبا اینو به ۳.۴ تریلیون SHIB رسید.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا