🚨 اخبار ارز دیجیتال

انجمن شیبا اینو برای راه‌اندازی ETF درخواست Grayscale داد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

درست مانند بیت کوین (BTC)، اعضای اکوسیستم شیبا اینو (SHIB) نیز راه اندازی محصول صندوق قابل معامله در بورس (ETF) خود را برجسته می کنند. جامعه درخواست بسیار نادری برای این محصول از طریق دادخواستی به Grayscale Investments ارائه می کند.

همانطور که در دادخواست Change.org اشاره شد، جامعه Shiba Inu از مدیر عامل Grayscale، Michael Sonnenshein درخواست کرد که برای ETF SHIB ETF درخواست کند، زیرا این توکن در حال حاضر با تست Howey مطابقت دارد که امنیتی نیست. آنها ادعا می کنند که این کار را برای شرکت آسان تر می کند تا ضمن تحریم تمام پیچیدگی های نظارتی، اقدام کند.

علاوه بر این، طرفداران SHIB ETF اشاره کرده اند که محبوبیت دارایی یک معیار کلیدی است که نشان دهنده آمادگی بازار ایالات متحده برای SHIB ETF است. با پایان یافتن کامل سن پذیرش سازمانی پس از تصویب SEC در مورد ETF های بیت کوین در ژانویه، طرفداران ETF SHIB معتقدند که این محصول دسترسی Shiba Inu را برای همه طبقات سرمایه گذاران گسترش می دهد.

این طومار در حال حاضر مورد توجه قرار گرفته است و در حال حاضر ۶۷۱ امضا از ۱۰۰۰ امضای مورد نیاز برای تصویب دارد. هنوز مشخص نیست که آیا Grayscale Investments گامی به سمت تقاضای ETF از طرف جامعه SHIB خواهد برد یا خیر.

نرمال جدید ETF

هنگامی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ماه گذشته تمام ۱۱ ETF بیت کوین را تایید کرد، حس جدیدی از امکان به بازار ارائه شد. اکنون اعضای مختلف جامعه بر این باورند که با موفقیت BTC ETF، ممکن است حرکت مشابهی برای سایر ارزهای دیجیتال برنامه ریزی شود.

فراتر از هیاهوی جدید SHIB ETF، فشار فزاینده ای برای XRP ETF وجود دارد و شایعات جامعه در مورد آن به سه ماهه چهارم سال گذشته بازمی گردد. زمانی که براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل Ripple، در مورد احتمالات ETF که قیمت ارز دیجیتال را ردیابی می کند، اظهار نظر کرد، جامعه XRP بیشتر هیجان زده شد.

SEC هنوز زمان نسبتاً سختی برای تصمیم گیری در مورد ETF اتریوم دارد. این روند نشان می دهد که چگونه ممکن است برای سایر آلتکوین ها، به ویژه آنهایی که دارای ETF های آتی موجود هستند، دشوار باشد که به زودی ETF های خود را دریافت کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا