🚨 اخبار ارز دیجیتال

نرخ سوختگی Shiba Inu 15608٪ افزایش می یابد زیرا تیم SHIB SHIB، BONE و LEASH را می سوزاند.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو شاهد افزایش شگفت انگیزی در میزان سوختگی بود که به رقم خیره کننده ۱۵۶۰۸% رسید. این دستاورد قابل توجه زمانی به دست آمد که تیم SHIB SHIB، BONE و LEASH را سوزاند، که نشان دهنده گامی جسورانه به سمت افزایش کمیاب و ارزش پیشنهادی این توکن ها بود.

افزایش نرخ سوختگی همزمان با افزایش علاقه و فعالیت در جامعه شیبا اینو است. قیمت شیبا اینو در یک هفته نزدیک به ۳۰۰ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۰۰۰۴۵۷۵ دلار رسیده است.

به گفته شیبورن حساب xدر مجموع ۱۳۶۱۰۱۵۳۸۴۱ توکن SHIB در ۱۲ تراکنش سوزانده شد. این مبلغ از نظر پولی معادل ۴۸۹۹۶۵ دلار است.

مدیر شبکه های اجتماعی شیبا اینو راگنارشیب سهام در X تجزیه‌ای از سوختگی‌ها را منتشر می‌کند که به افزایش عظیم ۱۵۶۰۸.۶۸ درصدی در نرخ سوختگی کمک کرده است. او یک اسکرین شات با چهار سوختگی به اشتراک می گذارد: دو مورد برای SHIB، یکی برای LEASH و یکی برای BONE.

تراکنش ها به شرح زیر است: ۹,۶۴۹,۱۰۸,۴۸۰ توکن SHIB در یک تراکنش به کیف پول مرده ارسال شد. در معامله ای دیگر، ۳,۸۱۴,۸۹۳,۹۱۰ SHIB سوزانده شد. در دو عملیات دیگر ۱۹۵۵۰ BONE و ۲۸۷۶۲ LEASH سوخته است.

شیباریوم می سوزد

در یک پست وبلاگی، رهبر شیبا اینو، شیتوشی کوساما، در مورد سوختگی شیباریوم و نحوه رسیدن به اعداد سوختگی بحث می کند. کوساما توضیح می دهد که چگونه رقم سوخته ۹۲ ETH بوجود آمد.

در اواخر فوریه، Sheboshis، یک توکن ترکیبی NFT و همتای زن برای Shiboshis، در جامعه Shiba Inu منتشر شد. کوساما ساختار درآمد شبوشی ها (در صورت فروش) را ارائه داد.

درآمد عملیاتی به نصف کاهش می یابد و ۱۰٪ آن به سوختگی اختصاص می یابد (۶٪ SHIB، ۱٪ استخوان، ۱٪ LEASH، ۱٪ TREAT و ۱٪ SHI). در این زمینه، پس از همه برآوردها و کسر هزینه های سرمایه ای و مالیات، درآمد عملیاتی بالغ بر ۶۰۰ ETH بود.

با توجه به ساختار ارائه شده، ۳۶ ETH به سوختگی SHIB و ۶ ETH به سوختگی LEASH و BONE اختصاص یافت. کوساما به یک نقطه عطف تاریخی اشاره کرد: این اولین باری بود که LEASH سوزانده می شد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با ۴.۴۱ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۳۵ دلار رسیده است. BONE در این بازه زمانی ۵ درصد افزایش یافت و به ۱.۲۲ دلار رسید. LEASH با ۳ درصد افزایش به ۷۵۸ دلار رسید.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا