🚨 اخبار ارز دیجیتال

نرخ سوختگی Shiba Inu به عنوان نقطه عطف کلیدی Price Eye به ۲۹۸٪ افزایش یافت

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توکن Shiba Inu (SHIB) کاهش قابل توجهی را تجربه کرد بالا آمدن افزایش باورنکردنی در میزان سوختگی ۲۹۸.۲۱ درصد در ۲۴ ساعت گذشته مشاهده شد. طبق آخرین داده‌های Shibburn، در این مدت ۲,۰۳۹,۴۳۳ توکن SHIB سوزانده شد که در مجموع ۷۱,۲۵۷,۶۷۰ توکن SHIB در هفته گذشته سوزانده شد.

این افزایش چشمگیر در سوزاندن توکن با افزایش قابل توجه بازار شیبا اینو همزمان شد. افزایش نرخ رایت و فعالیت بازار، ارز دیجیتال را به رسیدن به نقطه عطف اصلی در ارزش گذاری نزدیکتر کرده است: حذف صفر از برچسب قیمت چنین نقطه عطفی به عنوان یک رویداد مهم در نظر گرفته می شود که منعکس کننده رشد قابل توجه و علاقه سرمایه گذاران به فضای ارزهای دیجیتال است.

قیمت SHIB از آخرین به روز رسانی می ایستد این قیمت به ۰.۰۰۰۰۰۹۸۴۲ دلار رسید که نشان دهنده افزایش ۰.۳۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و افزایش کلی ۲.۸۲ درصدی نسبت به هفته گذشته بود. این افزایش مداوم ارزش در حجم معاملات ارز دیجیتال نیز منعکس شده است که در همان دوره زمانی با ۵۱.۲۸ درصد افزایش به ۲۱۳.۳۴ میلیون دلار رسید.

اعتماد به شیبا اینو در حال افزایش است

این توکن بیشتر احساسات صعودی پیرامون شیبا اینو را تقویت کرد. من شهادت دادم افزایش قابل توجه ۲۴۳ درصدی در معاملات بزرگ. تنها در ۲۴ ساعت، حجم معاملات SHIB از ۱.۰۲ تریلیون به ۲.۴۸ تریلیون افزایش یافت. این افزایش قابل توجه بر مشارکت فزاینده سهامداران و سرمایه گذاران اصلی تاکید می کند و نشانه افزایش اعتماد به پتانسیل دارایی دیجیتال است.

افزایش نرخ رایت SHIB و افزایش قیمت متعاقب آن، پیشرفت قابل توجهی برای توکنی است که به عنوان یک الگوی رفتاری ایجاد شد، اما از آن زمان به بعد طرفداران اختصاصی را به خود اختصاص داد و حضور چشمگیری در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرد. همانطور که جامعه به سوزاندن توکن‌ها ادامه می‌دهد، عرضه کلی در حال کاهش و مقدار زیادی است معاملات اگر به افزایش آن ادامه دهد، آینده برای شیبا اینو امیدوار کننده به نظر می رسد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا