🚨 اخبار ارز دیجیتال

نرخ نژاد شیبا اینو با ۲۱۹ درصد افزایش قیمت مخالفت می کند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) علیرغم کاهش قیمت، افزایش قابل توجهی در نرخ سوزاندن توکن خود داشته است. با توجه به این شیبرننرخ سوختن شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۹.۷۸ درصد افزایش یافته و قیمت در بازه زمانی مذکور کاهش یافته است.

در مجموع ۱۵۵۷۳۵۴۶ توکن SHIB در ۹ تراکنش در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شد. در همین حال، قیمت SHIB در ۰.۰۰۰۰۰۸۸۸ دلار معامله شد که در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۱۲ درصد کاهش داشت.

ژانویه گذشته شاهد سوختن میلیاردها توکن SHIB بودیم. به گزارش Shibburn، در ماه ژانویه ۹,۹۳۷,۹۴۹,۰۷۰ توکن SHIB در ۲۶۹ تراکنش سوزانده شد. این میزان سوخت ماهانه را با ۶۱.۵۷ درصد افزایش به ۸۸۵۶۷ دلار رساند.

افزایش سوختگی Shiba Inu همچنان یک علامت مثبت است، اما ممکن است برای جبران کاهش قیمت که SHIB در ماه گذشته تجربه کرد کافی نباشد. SHIB ژانویه را با کاهش ۱۳.۵۴ درصدی بسته است.

قیمت شیبا اینو از ۱۷ دسامبر ۲۰۲۳ در یک روند نزولی بوده است که به ۰.۰۰۰۰۱۱۹۴ دلار رسید. کاهش های فعلی ناشی از فروش کلی بازار بود که باعث شد SHIB حمایت ۰.۰۰۰۰۱ دلاری را از دست بدهد و در نتیجه صفر به قیمت آن اضافه شود.

مثبت ظاهر می شود

به گفته تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی، اندیکاتور TD Sequential که ثابت کرده است در پیش بینی حرکات قیمت Shiba Inu بسیار دقیق است، سیگنال خرید صادر کرده است.

این می تواند به این معنی باشد که SHIB می تواند با وجود کاهش قیمت، برای یک روند صعودی آماده باشد. علی به سرمایه گذاران توصیه می کند که مراقب باشند زیرا SHIB می تواند تا ۰.۰۱۰ دلار یا به طور بالقوه حتی ۰.۰۱۱ دلار افزایش یابد.

لوسی عضو تیم شیب نیز افکار مثبت خود را در مورد اکوسیستم شیبا اینو بیان می کند و جزئیات ملاقات خود با شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو را توضیح می دهد: “پس از ملاقات با شیتوشی کوساما، نمی توانم چیز زیادی را فاش کنم، اما می توانم یک چیز را بگویم: هدف این است که همه چیز تا پایان سال جاری به پایان برسد. “این چشم انداز باید تا سال ۲۰۲۴/۲۰۲۵ تکمیل شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا