اخبار ارز دیجیتال

گاوهای شیبا اینو با ظهور مقاومت ۲۴۰ تریلیون دلاری SHIB به نقطه عطف حیاتی نزدیک می شوند.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ نزولی را که از ابتدای هفته آغاز شده بود متوقف کرده و اکنون با یک آزمایش حیاتی روبرو است.

SHIB در معاملات روز چهارشنبه زیر سطح ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار متوقف شد، اما در زمان انتشار به بالاترین حد روزانه ۰.۰۰۰۰۰۸۹۹ دلار رسید. شیبا اینو برای سه روز متوالی ضرر کرد و در این روند به حمایت کلیدی ۰.۰۰۰۰۰۸۴ دلار رسید.

اهمیت این سطح در این است که قیمت شیبا اینو پایه‌ای را در این سطح کلیدی ایجاد می‌کند و حتی ممکن است در صورت حفظ این حمایت، یک افزایش مجدد داشته باشد. با توجه به اینکه SHIB دو بار در ژانویه از این سطح کلیدی بازگشته است، این بسیار مهم است.

با این حال، با نگاهی به شکل صعودی جام و دسته شیبا اینو در نمودار روزانه، به نظر می رسد که مسیر به سمت بالا شیب دارد. یک فنجان دسته دار یک نمودار قیمت فنی است که شکل یک فنجان و یک دسته را تشکیل می دهد که معمولاً با یک دوره تثبیت و به دنبال آن یک شکست مشخص می شود.

اگر این مورد برای Shiba Inu باشد، گاوها باید با سد عظیم ۲۴۰ تریلیون SHIB روبرو شوند و پیروزی این مانع می تواند باعث شود قیمت SHIB به صفر برسد و در نتیجه حدود ۸۰ درصد افزایش یابد.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

طبق داده‌های IntoTheBlock، مانع بعدی که SHIB در حال حاضر در آن معامله می‌کند، بین سطوح ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار است. که در آن ۲۴۰.۵۹ تریلیون SHIB توسط ۳۴۷۴۳۰ آدرس با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار خریداری شد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با ۴ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۸۹۱ دلار رسیده است.

Shiba Inu نوآوری‌ها و ارتقاء می‌یابد

Blockchain Explorer Blockscout در یک توییت جدید می گوید که “DAppscout” را برای Shibarium Mainnet راه اندازی کرده است که دسترسی کاربران به Shibarium dApps را آسان تر می کند.

شریک شیبا اینو فست فود ولیز او همچنین این خبر هیجان انگیز را به اشتراک گذاشت که یک ربات توسعه داده است که در Shibarium اجرا می شود و فروش روزانه را ثبت می کند. این به دارندگان Welly اجازه می دهد تا عملکرد فروشگاه های فیزیکی Welly را در بلاک چین ردیابی کنند.

Shibarium همچنین مکانیزم سوزاندن توکن متحول کننده را ارائه خواهد کرد. از ژانویه امسال، مکانیسم رایت به یک سیستم خودکار در شبکه آزمایشی Shibarium Puppynet برای اهداف آزمایشی تبدیل خواهد شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا