اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu Ultra از Upward پشتیبانی می کند: آیا افزایش قیمت SHIB نزدیک است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت ارز رمزنگاری شده شیبا اینو (SHIB) با الهام از میم ها موقعیت خود را در ۰.۰۰۰۰۳ دلار به ازای هر توکن به دست آورده است که از ابتدای هفته تا کنون بیش از ۴ درصد افزایش یافته است. اما آنچه قابل توجه است اهمیت این سطح از نظر تغییرات قیمتی اخیر SHIB است.

اگر رالی بین اواخر فوریه و اوایل مارس را در نظر بگیریم، زمانی که قیمت‌های SHIB تقریباً ۴۰۰ درصد افزایش یافت، از آستانه ۰.۳ دلار برای هر توکن عبور کرد و قبل از انجام اصلاحات قابل توجه به اوج ۰.۴۵ دلار رسید، الگویی ظاهر می‌شود. هر بار که SHIB به سطح ۰.۰۰۰۰۳ دلار نزدیک می‌شد، به نظر می‌رسید که خریداران وارد عمل شده و قیمت‌ها را به سمت بالا فشار دهند. با این حال، هر تلاشی برای فراتر رفتن از این سطح با مقاومت مواجه شد و منجر به فروش شد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

طی ۱۳ ساعت گذشته، قیمت SHIB بار دیگر در تلاشی ناموفق برای عبور از نقطه مقاومت ۰.۳ دلار، حرکت صعودی را نشان داد. با وجود این عقب نشینی، مسیر رشد مداوم و مقاومت نشان داده شده توسط قیمت SHIB به پتانسیل یک روند صعودی در صورت شکست قاطعانه از آستانه ۰.۰۰۰۰۳ دلار اشاره دارد.

با نزدیک شدن به پایان ماه مارس، با رشد بازار کریپتو در روند صعودی سه ساله خود، گمانه زنی ها در مورد احتمال افزایش دوم برای Shiba Inu افزایش می یابد. در میان این حدس و گمان، توجه بر پتانسیل SHIB برای ترسیم یک مسیر جدید متمرکز شده است، که احتمالاً نقطه عطف قابل توجهی را در مسیر قیمت آن رقم می زند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا