اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu: BONE پس از این اطلاعیه تبادل ۸۵۸٪ افزایش زنجیره ای را ایجاد می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توکن حاکمیتی Shiba Inu، BoneShibaSwap (BONE)، که به عنوان توکن گازی شیباریوم نیز شناخته می‌شود، همزمان با اعلام یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، باعث افزایش قابل توجهی در زنجیره‌ای شده است.

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، BONE، که وجوهی را که به آدرس‌های متعلق به نهنگ‌ها می‌رود، ردیابی می‌کند، شاهد افزایش ۸۵۸ درصدی در جریان ورودی سهامداران بزرگ است. ورود سهامداران عمده به شدت افزایش یافت و از ۶۷۱۹۷۰ BONE در ۳ فوریه به ۵.۰۹ میلیون BONE در ۴ فوریه رسید.

ورود سهامداران بزرگ به طور کلی نشان دهنده فعالیت قوی خرید است. این درست است زیرا اکثر این آدرس ها در صرافی های متمرکز خرید می کنند و سپس خرید خود را به سردخانه منتقل می کنند.

افزایش‌ها در ورود دارندگان بزرگ همچنین می‌توانند نشان دهنده پایین بودن قیمت باشند، زیرا این آدرس‌ها به دنبال اصلاحات قابل توجه تمایل به خرید در حجم دارند.

BONE از ابتدای دسامبر ۲۰۲۳ پس از رسیدن به بالاترین قیمت ۰.۹۷۲ دلار، کاهش مداوم را تجربه کرده است. این کاهش باعث شد تا BONE در ۲۳ ژانویه به ۰.۵۱۳ دلار سقوط کند. از این تاریخ، BONE به معاملات محدوده ادامه داده است.

BONE در ۴ فوریه شاهد افزایش قابل توجهی بود و تا ۰.۵۶۷ دلار قبل از تجربه یک عقب نشینی خفیف افزایش یافت. باکره به این موضوع برخورد کرد اعلامیه OKX پشتیبانی جدید برای BONE.

همانطور که گزارش شده است، BONE به OKX On-chain Earn اضافه شده است، که به کاربران اجازه می دهد از طریق پروتکل های اثبات سهام (PoS) و DeFi در فرصت های درآمد زنجیره ای شرکت کنند.

OKX مستقر در سیشل امروز یک توییت بعدی را در رابطه با فهرست جدید منتشر کرد: “با حذف مقداری آلفا با افزودن INJ، BONE به درآمد زنجیره ای OKX ما، کسب درآمد کنید، در سهام PoS شرکت کنید و از شبکه ها پاداش بگیرید.”

Shiba Inu layer-2 Shibarium همچنان به رشد خود ادامه می دهد و تعداد کل تراکنش ها از ۳۳۵ میلیون فراتر رفته است، در حالی که کل بلاک ها نیز به سه میلیون رسیده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا