🚨 اخبار ارز دیجیتال

با ادامه ناهنجاری شیباریوم با افزایش ۴۱ درصدی، معمای بلاک چین شیبا اینو عمیق می شود.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فعالیت های اسرارآمیز در اکوسیستم شیبا اینو برای دومین روز متوالی ادامه دارد و تردیدها و گمانه زنی ها را در بین علاقه مندان به SHIB برانگیخته است. Shibarium، یک بلاک چین در شبکه Shiba Inu، شاهد افزایش بی‌سابقه ۸۱۳۹ درصدی در انتقال‌های جدید توکن BONE بود.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، در اطلاعیه دیروز تعداد انتقالات BONE جدید در شبکه Shibarium از تنها ۴۱۵ به ۳۳۷۷۵ مورد افزایش یافت. بر اساس داده های Shibariumscan، امروز این افزایش غیرعادی ۴۱ درصد دیگر افزایش یافته و تعداد کل به ۴۷۷۱۴ رسیده است.

""
منبع: اسکن شیباریوم

پیامدهای این نوسان عجیب، به ویژه با توجه به عدم وجود هرگونه نوسانات چشمگیر متناظر در سایر معیارها در بلاک چین Shiba Inu، مبهم باقی می ماند. با وجود افزایش نقل و انتقالات BONE، قیمت توکن نسبتاً ثابت است و هیچ افزایش یا کاهش آشکاری در نمودار قیمت وجود ندارد.

""
دلار برای BONE CoinMarketCap

به ویژه، پس از آخرین افزایش ۲۰ درصدی در اوایل فوریه، توکن BONE وارد مرحله تجمعی شد که یادآور الگوی صعودی بود و توجه ناظران را به خود جلب کرد.

همانطور که فتنه پیرامون ناهنجاری شیباریوم عمیق تر می شود، تحلیلگران و سرمایه گذاران به طور یکسان برای یافتن پاسخ دست و پنجه نرم می کنند. افزایش مداوم انتقالات BONE در شبکه شیباریوم، همراه با رفتار ثابت قیمت توکن، یک معضل گیج کننده را ایجاد می کند. بدون هیچ توضیح روشنی در چشم انداز، بررسی تشدید می شود و منجر به بررسی دقیق تر این ناهنجاری در پرتو روندهای بازار گسترده تر می شود.

رمز و راز پیرامون بلاک چین Shiba Inu و ناهنجاری Shibarium هر روز جذاب تر می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا