🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو: دلیل بزرگی که ممکن است شیتوشی کوساما اکنون در امارات باشد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Token2049 دبی و شیتوشی کوساما
  • عضو SHIB بیانیه مهمی را بیان کرد

توسعه دهنده اسرارآمیز تیم SHIB که در جامعه با نام Shytoshi Kusama شناخته می شود، یک بار دیگر برچسب موقعیت مکانی توییتر خود را تغییر داد. اگر او هفته گذشته در سنگاپور بود، اکنون مکان او به امارات متحده عربی تغییر کرده است.

طرفدار SHIB @kuro_9696_9696 از جامعه ژاپنی شیبا اینو پیشنهاد کرد که کوساما می تواند در امارات انجام دهد. اگر درست باشد، این می تواند برای آینده SHIB بسیار مهم باشد.

Token2049 دبی و شیتوشی کوساما

@kuro_9696_9696 معتقد است که دلیل حضور Shytoshi Kusama در امارات می تواند Token2049 باشد، یک رویداد رمزنگاری پرطرفدار که سالانه در دبی و سنگاپور برگزار می شود. شهر استانی نیز ممکن است دلیل تغییر وضعیت موقعیت مکانی کوساما زودتر باشد.

Token2049 امسال در دبی در ۱۸-۱۹ آوریل و در سنگاپور در ۱۸-۱۹ سپتامبر برگزار می شود. شرکت‌های بزرگ Web3 و تیم‌های پروژه در هر دو مکان گرد هم می‌آیند تا دیدگاه‌های صنعت را تبادل کنند و در مورد موضوعات مختلف بحث کنند. با توجه به صفحه وب Token2049، کارآفرینان برجسته، توسعه دهندگان، سرمایه گذاران علاقه مندان به بلاک چین و ارزهای دیجیتال نیز وجود خواهند داشت و همه آنها در رسانه های جهانی نمایش داده می شوند.

@kuro_9696_9696 #Shibarium و #SHIB را به هشتگ‌های توییت خود اضافه می‌کند و به این معنی است که Shytoshi Kusama ممکن است قصد داشته باشد در یکی از این رویدادها شرکت کند تا راه‌حل Shiba Inu و Shibarium Layer-2 را در آنجا تبلیغ کند.

عضو SHIB بیانیه مهمی را بیان کرد

لوسی، سرپرست بازاریابی Shiba Inu، در توییتر/X استفاده کرد تا با ارتش SHIB در میان بگذارد که از چه معیارهایی برای مذاکره با پروژه های جدیدی که به دنبال پیوستن به Shibarium هستند استفاده می کند. لوسی خاطرنشان کرد که بلاک چین Layer-2 اکنون چندین “مشارکت مهم و استراتژیک” را جذب کرده است که به گسترش آن کمک می کند و “بنیان های مثبتی را برای BONE، SHIB و LEASH ایجاد می کند.”

به گفته لوسی، او همیشه از صاحبان LEASH یا Shiboshis در یک پروژه جدید می پرسد که چه چیزی می توانند ارائه دهند. آیا این پروژه جدید به تیم در سوزاندن SHIB خواهد پیوست؟ وی در توییت خود نوشت: ما به عنوان شیبارمی از کسانی که از ما حمایت می کنند حمایت می کنیم.

با بازگشت به سوختگی SHIB، این معیار امروز با نرخ سوختگی منفی (-۷۲.۶۵٪) در نوسان است. افزایش ۱۵۳۰ درصدی سوختگی‌ها در روز سه‌شنبه، زمانی که ۱۶,۷۴۸,۵۹۷ SHIB از بین رفت و ۶۱,۶۸۵,۰۱۲ وجوه میم SHIB به کیف‌پول‌های غیرقابل مصرف منتقل شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا