🚨 اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu انتشار بزرگ و Airdrop را برای کاربران SHIB اعلام کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو در یک توییت اخیر از انتشار آینده سرویس نام شیب (SNS) خبر داد که انتظار می رود امروز عرضه شود. دسترسی زودهنگام مورد انتظار به نشانه‌های نام شیب بالاخره از راه رسید و باعث ایجاد هیجان در جامعه شیبا اینو شد.

شیبا اینو اعلام کرد انتشار نسخه ۱.۱ سرویس نام شیب (SNS) در توییتی در ۴ مارس. در آماده‌سازی برای رویداد حماسی، انتقال نمادهای نام موجود در ۴ مارس به مدت دو ساعت به حالت تعلیق درآمد تا عکس فوری که برای ایردراپ استفاده می‌شود، گرفته شود. شرکت D3 نام های جدید شیب با مشارکت به روز شد.

قرارداد هوشمند D3 Shib Names در Shibarium هفته گذشته اجرا شد و قرارداد هوشمند SNS موجود برای گرفتن عکس فوری کاربران مسدود شد و پس از آن D3 Shib Names ارتقا یافته به کیف پول آنها ارسال خواهد شد.

دارندگان فعلی سرویس نام Shib (SNS) جزو اولین کسانی خواهند بود که نام‌های شیب «ارتقای‌شده» را دریافت می‌کنند و به آنها دسترسی اولویت را قبل از باز شدن درها برای عموم می‌دهند.

Shiba Inu در دسامبر شراکت با D3 را برای توکن‌های نامی که آماده تبدیل شدن به هویت‌های دیجیتالی سازگار با آینده هستند، از جمله آزمایش TLD “.shib” در طول پنجره برنامه آتی ICANN اعلام کرد.

نشانه های نام Shib نشان دهنده آدرس واحد کاربر برای همه چیز در Web3 است. آنها یک هویت چند زنجیره ای و چند پلتفرمی هستند که به کاربران اجازه می دهد آدرس های کیف پول پیچیده را حذف کنند، تجربه Web3 را یکسان کرده و زیرساخت Web3 را مدیریت کنند.

همانطور که Web3 کشش پیدا می کند، ادغام با زیرساخت DNS موجود برای موفقیت آن بسیار مهم است. D3 بر نقش حیاتی DNS در آینده اینترنت، ایجاد قابلیت همکاری بین اینترنت قدیمی و زیرساخت Web3 تمرکز دارد.

شیبا اینو (SHIB) در معاملات امروز به بالاترین سطح ۲۷ ماهه خود یعنی ۰.۰۰۰۰۴۵۶ دلار رسید و دهمین دارایی بزرگ ارز دیجیتال بازار شد. SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳.۴۷ درصد افزایش یافته است و از زمان نوشتن با قیمت ۰.۰۰۰۰۴۰ دلار معامله می شود.

ارزش بازار Shiba Inu از ۲۳ میلیارد دلار فراتر رفته است و به بزرگترین ارز دیجیتال با موضوع سگ، Dogecoin (DOGE) نزدیک شده است که در حال حاضر در رتبه نهم قرار دارد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا