اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu: 70 تریلیون SHIB می تواند باعث کاهش قیمت شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت شیبا اینو همراه با بقیه بازار در جریان معاملات روز پنجشنبه کاهش یافت. بازار به سرعت سقوط کرد و بیت کوین به سطح ۴۰۰۰۰ دلار نزدیک شد. شیبا اینو نیز به شدت سقوط کرد و قبل از بهبودی جزئی، به پایین‌ترین سطح ۰.۰۰۰۰۰۸۹۴ دلار سقوط کرد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB همچنان با ۰.۱۵ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۹۳۴ دلار رسیده است که دلیل آن تلاش های دیوانه وار بازیابی گاوها است.

شیبا اینو از ابتدای هفته به طور قابل توجهی کاهش یافته است و از یکشنبه تنها یک روز سبز دیده است. در حالی که نشانه هایی از تجمع امدادی در روزهای آینده وجود دارد، با توجه به فروش طولانی مدت، نمی توان احتمال جهش گربه مرده را رد کرد.

جهش گربه مرده زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت کمی افزایش یابد تا روند نزولی قبلی از سر گرفته شود. در هر دو مورد، گاوها دارای یک فرود نرم هستند: پشتیبانی SHIB 70 تریلیون.

با توجه به داده های زنجیره ای از IntoTheBlock، حمایت گسترده ای در نزدیکی جایی که SHIB در حال حاضر معامله می کند وجود دارد که می تواند به عنوان پشتیبان کاهش بیشتر عمل کند.

بر اساس داده های IntoTheBlock، ۷۰.۴۵ تریلیون SHIB توسط ۱۰۶۵۸۰ آدرس در محدوده قیمتی ۰.۰۰۰۰۰۸ تا ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار خریداری شد که به عنوان پشتیبانی فوری برای قیمت SHIB عمل می کند.

این از نظر فنی معتبر است زیرا SHIB تا کنون در ژانویه سه بار از سطوح ۰.۰۰۰۰۰۸۵ دلار و ۰.۰۰۰۰۰۸۹۴ دلار بازگشته است.

LEASH لیست های جدیدی به دست می آورد، تراکنش های Shibarium افزایش می یابد

Shiba Inu Tier 2، Shibarium، به رشد خود در تراکنش های روزانه ادامه داد و ۲.۶۳ میلیون تراکنش را در ۲۴ ساعت گذشته پردازش کرد.

معیارهای شبکه Shibarium نیز از زمان راه اندازی آن در آگوست ۲۰۲۳ به طور قابل توجهی افزایش یافته است. تعداد کل معاملات در حال حاضر ۲۹۴,۹۰۹,۴۳۱ تراکنش است. آدرس های کیف پول در حال حاضر ۱،۳۴۲،۳۱۴ است، در حالی که تعداد کل بلاک ها ۲،۷۲۵،۲۴۸ است.

در همین حال، توکن اکوسیستم Shiba Inu DogeKiller (LEASH) در پلتفرم معاملاتی جدید Earnbit که اوایل این هفته SHIB را فهرست کرده بود، فهرست شده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا