🚨 اخبار ارز دیجیتال

SHIB و XRP؟ رهبر شیبا اینو، شیتوشی تسلط SHIB را آشکار می کند

تسلط Shiba Inu در بازار ارزهای دیجیتال زمانی مورد توجه قرار گرفت که Shytoshi Kusama، صدای پیشرو پشت توکن Shiba Inu، در رسانه‌های اجتماعی پیروزی بی‌سابقه حجم معاملات SHIB بر XRP و Solana را اعلام کرد.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، Shiba Inu با حجم معاملات خیره‌کننده ۱۳.۵ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت گذشته به شهرت رسید. این رقم به طور قابل توجهی کل حجم معاملات XRP، BNB و Solana را که در مدت مشابه حدود ۱۲ میلیارد دلار بود، کاهش داد.

افزایش سریع حجم معاملات SHIB افزایش قابل توجه ۲۳۷ درصدی را نشان داد و این ارز دیجیتال الهام گرفته از میم را به خط مقدم بازار سوق داد. SHIB که در حال حاضر از نظر حجم معاملات در بین تمام ارزهای رمزنگاری شده در رتبه پنجم قرار دارد، با افزایش چشمگیر ۳۸۰ درصدی قیمت آن در هفته گذشته بیشتر برجسته شده است.

منبع: CoinMarketCap

در حالی که SHIB از این موفقیت چشمگیر برخوردار است، سوالاتی در مورد توانایی آن برای حفظ این سلطه جدید باقی مانده است. برخلاف توکن‌های معتبری مانند BNB، Solana، و XRP که به طور مرتب میلیاردها دلار حجم معاملات را مشاهده می‌کنند، موقعیت فعلی SHIB یک قلمرو نسبتاً ناشناخته است. چالش واقعی اکنون این است که آیا SHIB می‌تواند شتاب خود را حفظ کند و موقعیت خود را در چشم‌انداز بسیار رقابتی ارزهای دیجیتال مستحکم کند.

از آنجایی که SHIB با عملکرد قابل توجه خود به جذب سرمایه گذاران ادامه می دهد، همه نگاه ها به مسیر آینده خود و اینکه آیا می تواند موقعیت خود را در میان پویایی در حال تحول بازار ارزهای دیجیتال حفظ کند متمرکز شده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا