🚨 اخبار ارز دیجیتال

تیم SHIB با پیام مهمی که قرن‌هاست آمده است به جامعه ضربه می‌زند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیام مهم به ارتش SHIB
  • Grok AI Dump ShibaSwap را منتشر کرد

رهبر رسمی بازاریابی تیم شیبا اینو، که خود را لوسی می نامد، پیامی دلگرم کننده برای جامعه SHIB منتشر کرده است که از آنها در مسیر شیبا اینو حمایت می کند.

این در حالی است که قیمت SHIB از صبح یکشنبه کاهش چشمگیری را ثبت کرده است.

پیام مهم به ارتش SHIB

لوسی تصویری از شیبوشی را با نقل قولی از وینستون چرچیل، رهبر سیاسی بزرگ بریتانیا که در اوایل نیمه دوم قرن بیستم درگذشت، به اشتراک گذاشت. وی ادامه می دهد: موفقیت نهایی نیست، شکست کشنده نیست: آنچه مهم است شجاعت ادامه دادن است.

هفته گذشته، رهبر مرموز Shiba Inu، Shytoshi Nakamoto با افتخار از یک توسعه جدید در اکوسیستم SHIB خبر داد. سرانجام، نسخه جدیدی از ShibaSwap DEX منتشر شده است (نسخه ۱.۷۵) و نکته مهم در اینجا برای جامعه SHIB این است که این DEX اکنون بر روی دو بلاک چین (اتریوم و شیباریوم) اجرا می شود و طیف وسیعی از فرصت ها را در این مورد باز می کند. زنجیر. برای کاربران ShibaSwap.

مرتبط با

Grok AI Dump ShibaSwap را منتشر کرد

هفته گذشته، لوسی همچنین در توییتی نوشت که آزمایشی را در حین آزمایش چت ربات Grok AI که توسط xAI ایلان ماسک ایجاد شده و در غول رسانه اجتماعی X ادغام شده است، انجام داده است.

Grok AI گزارشی در مورد ShibaSwap رسمی Shibarium DEX برای لوسی تهیه کرده است که حتی انسان ها نیز می توانند آن را درک کنند. پل زدن اتریوم به شیباریوم شبیه «حرکت از یک شهر شلوغ به حومه‌ای آرام با زیرساخت‌های بهتر و هزینه‌های کمتر» بود. در نتیجه، گروک اظهار داشت که تمام علاقه مندان به SHIB “تراکنش های سریع تر و هزینه های کمتر” را تجربه می کنند.

با اتصال آن به Shibarium، نام خود را به ویژگی جدید مهمی که به تازگی در ShibaSwap معرفی شده است، داده است: استخرهای نقدینگی جدید (LPs). با قضاوت بر اساس توییت لوسی، گروک از اصطلاحات یا مقایسه های زیادی با مفاهیم و اشیاء واقعی استفاده می کند، مانند “باز کردن یک غرفه آبلیموی جدید در محله”، که متن را کمی بیش از حد روشن و برای درک دشوار می کند. با این حال، متون Grok برای خواندن بسیار سرگرم کننده تر از متن های ارائه شده توسط ChatGPT هستند.

گروک بعداً بیان کرد که نسخه بهبودیافته DEX اکنون تراکنش‌های سریع‌تر، کارمزدهای کمتر، استخرهای نقدینگی جدید و “کشف توکن پیشرفته” را برای همه کاربران شیباریوم فراهم می‌کند. ربات هوش مصنوعی گفت: «این مانند یک نفس تازه برای جامعه $SHIB است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا