اخبار ارز دیجیتال

داده های زنجیره ای نشان می دهد قیمت SHIB در آستانه اقدام عظیم نهنگ شیبا اینو افزایش یافته است.

به‌طور شگفت‌انگیزی، داده‌های زنجیره‌ای افزایش قابل‌توجهی در خرید توکن Shiba Inu به مبلغ بیش از ۱۰ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته نشان داد. کاوشگران بلاک چین حرکت خیره کننده ۳۱۱.۱۷ میلیارد توکن شیبا اینو را به یک کیف پول ناشناخته، که در دو تراکنش عظیم انجام شد، ردیابی کردند.

در اولین انتقال مشاهده شد که فردی مرموز ۲۸۸.۶۳۹ میلیارد SHIB به ارزش ۹.۱ میلیون دلار را به یک کیف پول ناشناس منتقل کرده است. پس از آن، انتقال متوسطی به مبلغ ۲۲.۵۳۱ میلیارد SHIB، معادل ۷۳۶۰۸۰ دلار که گزارش شده از صرافی Bitvavo سرچشمه می‌گیرد، به دنبال داشت.

منبع: اسکن اتر

بر اساس بینش Arkham Intelligence، ارتباط بالقوه بین این تراکنش‌ها و پلتفرم ارز دیجیتال اروپایی Bitvavo جالب است. گمانه زنی هایی در مورد اینکه آیا این کیف پول های ناشناخته ممکن است با پلتفرم مورد نظر نیز مرتبط باشند، ایجاد می شود.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

زمان انجام این حرکات توکن عظیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است، درست قبل از اینکه Shiba Inu افزایش قابل توجهی در قیمت بیش از ۷.۵٪ را تجربه کند. قابل توجه است که این افزایش در سطح آشنای ۰.۰۰۰۰۳ دلار به ازای هر توکن پشتیبانی می‌شود که منجر به ارزش ۰.۰۰۰۰۳۴ دلار برای هر SHIB می‌شود.

کنار هم قرار گرفتن این رویدادها جالب است و سوالاتی را در مورد پویایی های اساسی که فعالیت های اخیر شیبا اینو را هدایت می کند، ایجاد می کند. در حالی که هفته گذشته با پیشرفت‌های قابل توجهی در اکوسیستم SHIB مشخص شده است، این آخرین اعلامیه تنها به افزایش علاقه به سمت ارز دیجیتال میم کمک می‌کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا