🚨 اخبار ارز دیجیتال

۹ مارس SHIB پیش بینی قیمت

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، برخی از ارزهای دیجیتال قبلاً وارد مرحله اصلاح شده اند.

نمودار SHIB CoinStats

SHIB/USD

نرخ بهره SHIB در روز گذشته ۶.۳۵ درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

قیمت SHIB نزدیک به سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۳۳۶۱ دلار در نمودار ساعتی معامله می شود. اگر وضعیت تا پایان روز تغییر نکند، می توان انتظار شکست و متعاقب آن کاهش به منطقه ۰.۰۰۰۰۳۲-۰.۰۰۰۰۳۳ دلار را داشت.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، نرخ در نوار دیروز معامله می شود، به این معنی که هر دو طرف هنوز ابتکار عمل را به دست نگرفته اند.

این گفته با حجم کم نیز تایید می شود. در این مورد، معاملات جانبی در حدود ۰.۰۰۰۰۳۵ دلار سناریوی محتمل تر برای هفته آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر موقت، نوار هفتگی در حال نزدیک شدن به دور از بالا است. با این حال، حتی اگر قیمت بالاتر از سطح ۰.۰۰۰۰۲۹۶۶ دلار است، گاوها قوی تر از خرس ها باقی می مانند. این به این معنی است که برای در نظر گرفتن تغییر روند خیلی زود است.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۴۶۴ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا