🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت ۶ مارس SHIB

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گفته‌های CoinMarketCap، بیشتر ارزهای دیجیتال به روند صعودی خود ادامه می‌دهند، اما استثناهایی نیز در این قاعده وجود دارد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

SHIB/USD

نرخ SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

باید به بسته شدن روزانه در ۰.۰۰۰۰۳۹۴۷ دلار، که سطح مقاومت محلی در نمودار ساعتی است، توجه کرد. اگر شمع به این علامت بازگردد، رشد ممکن است به زودی به سمت منطقه ۰.۰۰۰۰۴۰-۰.۰۰۰۰۴۲ دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک افق زمانی بزرگتر، نرخ SHIB در تلاش است تا پس از کاهش دیروز به رشد خود ادامه دهد. در حال حاضر، قیمت زیر سطح ۰.۰۰۰۰۳۶۵۰ دلار است.

با این حال، اگر خریداران بتوانند ابتکار عمل را در دست بگیرند و میله بدون فتیله بلند بالای آن بسته شود، این شانس وجود دارد که آزمایش منطقه حیاتی ۰.۰۰۰۰۵۰ دلاری را مشاهده کنید.

تصویر: نمای معاملاتی

هنوز سیگنال برگشتی در نمودار هفتگی وجود ندارد، اما باید روی بسته شدن میله تمرکز کرد. اگر دور از بالا رخ دهد، معامله گران ممکن است شاهد اصلاحی به سمت نزدیکترین منطقه پشتیبانی در حدود ۰.۰۰۰۰۳۰ دلار باشند.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۶۳۰ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا