اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت ۱۴ مارس SHIB

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، بیشتر ارزهای دیجیتال در منطقه سبز قرار دارند.

نمودار SHIB CoinStats

SHIB/USD

نرخ SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۲ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

با وجود افزایش امروز، قیمت SHIB روند نزولی را در نمودار ساعتی نشان می دهد. در حال بازگشت به سطح پشتیبانی محلی در $۰.۰۰۰۰۳۱۲۹ است. اگر وضعیت تا پایان روز تغییر نکند، می‌توان انتظار داشت که یک شکست به دنبال حرکت به منطقه ۰.۰۰۰۰۳۰ دلار رخ دهد.

تصویر: نمای معاملاتی

یک تصویر بهتر را می توان در مدت زمان طولانی تری مشاهده کرد. در حال حاضر، قیمت SHIB به سطوح قابل توجهی نرسیده است، به این معنی که نه گاو نر و نه خرس در حال حاضر غالب نیستند.

در این مورد، معاملات جانبی در حدود ۰.۰۰۰۰۳۱ دلار سناریوی محتمل‌تر برای چند روز آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان‌مدت، نرخ SHIB تا زمانی که از سطح ۰.۰۰۰۰۲۹۶۶ دلار عبور کند به افزایش خود ادامه می‌دهد. با این حال، اگر این افزایش رخ دهد، سرمایه گذاران ممکن است شاهد اصلاح منطقه ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار باشند.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۱۹۴ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا