🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت ۱ مارس SHIB

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارش CoinStats، ماه جدید با اصلاحاتی در بازار ارزهای دیجیتال آغاز شد.

نمودار SHIB CoinStats

SHB/USD

SHIB با افت ۰.۱۶ درصدی سایر ارزهای دیجیتال همراه شد.

تصویر: نمای معاملاتی

قیمت SHIB پس از شکستن مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۳۳۳ دلار در نمودار ساعتی در حال افزایش است. تا زمانی که نرخ ارز به بالای ۰.۰۰۰۰۱۳۵۰ دلار نرسد، خریداران وضعیت بازار را کنترل می کنند.

در این زمینه، رشد ممکن است تا منطقه ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار در آینده نزدیک ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، سرمایه گذاران باید به بالای ۰.۰۰۰۰۱۴۷۳ دلار دیروز توجه کنند. اگر نوار روزانه نزدیک به این بسته شود، افزایش میان مدت می تواند به منطقه ۰.۰۰۰۰۱۵-۰.۰۰۰۰۱۶ دلار در هفته آینده منجر شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان مدت، قیمت SHIB در راه آزمایش سطح ۰.۰۰۰۰۱۵۹۱ دلار است. اما رویکرد به این علامت نقش بزرگی دارد. اگر به سرعت اتفاق بیفتد و یک شکست کاذب وجود داشته باشد، خرس ها می توانند ابتکار عمل را در دست بگیرند که می تواند منجر به اصلاح شود.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۴۳۰ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا