اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت ۲۱ فوریه SHIB

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، امروزه اکثر ارزهای دیجیتال در منطقه قرمز قرار دارند.

نمودار SHIB CoinStats

SHIB/USD

قیمت SHIB در روز گذشته ۴.۸۸ درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ SHIB نزدیک به سطح پشتیبانی محلی ۰.۰۰۰۰۰۹۳۷ دلار معامله می شود. اگر خریداران نتوانند تا پایان روز ابتکار عمل را به دست آورند، احتمال بروز شکست و سپس شکست به سمت منطقه ۰.۰۰۰۰۰۹۰ دلار وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار بزرگ، اصلاح ادامه دارد زیرا هنوز سیگنال بازگشتی وجود ندارد. اگر نوار فعلی به زیر ۰.۰۰۰۰۹۴۰ دلار بسته شود، کاهش می تواند منجر به آزمایش حمایت ۰.۰۰۰۰۰۹۲۳ دلار در پایان هفته شود.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر کمتر واضحی را می توان در بازه زمانی هفتگی مشاهده کرد. حجم همچنان در حال کاهش است، به این معنی که نه خریداران و نه فروشندگان در حال حاضر بر آن تسلط ندارند.

در این مورد، ادامه معاملات جانبی در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۰-۰.۰۰۰۰۰۹۵۰ دلار سناریوی محتمل تر است.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۴۵ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا