اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت ۱۸ فوریه SHIB

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، بیشتر ارزهای دیجیتال در آخر هفته در حال افزایش هستند.

نمودار SHIB CoinStats

SHIB/USD

قیمت SHIB از روز گذشته تقریباً یک درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی ساعتی، نرخ SHIB پس از شکست اشتباه حمایت محلی در $۰.۰۰۰۰۰۹۵۹ در حال افزایش است.

اگر شمع روزانه حول قیمت‌های فعلی و بدون فتیله‌های بلند بسته شود، رشد می‌تواند منجر به آزمایش منطقه حیاتی ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار شود.

تصویر: نمای معاملاتی

نه گاوها و نه خرس ها در نمودار بزرگتر غالب نیستند. تنها در صورتی که نوار به ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار بازگردد، احتمال ادامه روند صعودی وجود دارد. اما تا زمانی که این اتفاق نیفتد، سرمایه گذاران ممکن است شاهد یک اصلاح محلی باشند.

تصویر: نمای معاملاتی

وضعیت مشابهی در دوره زمانی هفتگی رخ می دهد. در حال حاضر، نرخ در وسط کانال گسترده بین حمایت ۰.۰۰۰۰۰۸۲۷ دلار و مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۱۳۶ دلار قرار دارد. ادامه تحکیم منطقه ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار تا پایان ماه سناریو محتمل‌تر است، زیرا هیچ یک از طرفین هنوز ابتکار عمل را به دست نگرفته‌اند.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۷۸ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا