اخبار ارز دیجیتال

۱۹ ژانویه تجزیه و تحلیل قیمت SHIB

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارش CoinStats، خرس‌ها به کنترل اوضاع در بازار ادامه می‌دهند.

نمودار SHIB CoinStats

SHIB/USD

قیمت SHIB نسبت به دیروز ۲.۷۳ درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ SHIB نزدیک به سطح پشتیبانی محلی در $۰.۰۰۰۰۰۹۰۸ است. اگر شمع روزانه حول این علامت بسته شود، معامله گران می توانند انتظار یک شکست را داشته باشند و سپس به سمت منطقه ۰.۰۰۰۰۰۰۹۰ دلار شکست بخورند.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، باید به سطح شکست ۰.۰۰۰۰۰۹۰ دلار توجه شود. اگر نوار زیر این بسته بسته شود، احتمالاً نزول تا نزدیک‌ترین حمایت ۰.۰۰۰۰۰۸۲۸ دلار ادامه خواهد یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر کمتر واضحی را می توان در نمودار هفتگی مشاهده کرد. یک قیمت در نوار هفتگی قبلی معامله می شود، به این معنی که نه گاوها و نه خرس ها هنوز ابتکار عمل را به دست نگرفته اند.

در مجموع، سناریوی محتمل‌تر ادامه داد و ستد جانبی بین ۰.۰۰۰۰۰۸۰ تا ۰.۰۰۰۰۰۹۰ دلار تا پایان ماه است.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۱۳ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا