🚨 اخبار ارز دیجیتال

SHIB Partner Bad Idea AI (BAD) به‌روزرسانی بزرگ جدیدی را اعلام کرد – جزئیات را ببینید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نسخه جدید چت بات BAD AI منتشر شد
  • سرعت سوختگی SHIB به سرعت افزایش می یابد

شریک SHIB Bad Idea AI (BAD) در صفحه توییتر/X خود از انتشار نسخه جدیدی از چت ربات هوش مصنوعی خود با چندین به روز رسانی مهم خبر داد.

نسخه جدید چت بات BAD AI منتشر شد

در توییتی که اخیرا منتشر شده، آمده است که نسخه ۴.۲ چت ربات Bad Idea AI راه اندازی شده است. این شامل به روز رسانی های مختلف عملکرد، گره های سفارشی، و “دقت بهبود یافته تطبیق اطلاعات” است.

ربات BAD AI در اکتبر سال گذشته با همکاری تیم توسعه دهنده Shiba Inu به رهبری شیتوشی کوساما مرموز در کانال “شیباریوم تک” در تلگرام راه اندازی شد. این ربات به کاربران کانال کمک می کند تا روندهای بازار را تجزیه و تحلیل کنند، نتایج استراتژی های مختلف معاملاتی را پیش بینی کنند و موارد دیگر.

هدف اولیه از راه اندازی این ربات، دسترسی یکپارچه و دموکراتیک تر به فناوری های هوش مصنوعی و حذف محدودیت های جغرافیایی برای دسترسی به آنها بود. او همچنین اظهار داشت که این ربات برای کمک به پروژه‌های شیباریوم پس از راه‌اندازی از طریق دسترسی به هوش مصنوعی برای آنها طراحی شده است، حتی اگر منابع فنی آنها محدود باشد. افشای عمومی این پروژه ها یکی دیگر از کارهایی است که ربات BAD AI می تواند انجام دهد.

اخیراً تیم SHIB هشداری را در مورد BAD و Shibarium به جامعه صادر کرده است. مدیر بازاریابی رسمی SHIB، لوسی، بیانیه‌ای در توییتر ارائه کرد و به جوامع SHIB و BAD هشدار داد که در دام کلاهبرداری جدید نیفتند.

وی تاکید کرد که BAD هنوز پلی با شیباریوم ایجاد نکرده است، اما کلاهبردارانی ظاهر شده اند که خلاف آن را ادعا می کنند. لوسی از جوامع درخواست کرد که مراقب باشند و کیف پول خود را به وب‌سایت‌هایی که وعده «توکن‌های بد در شیباریوم» را می‌دهند متصل نکنند.

سرعت سوختگی SHIB به سرعت افزایش می یابد

ردیاب کیف پول Shibburn خاطرنشان کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته، پیشرفت قابل توجهی در سوزاندن سکه‌های میم SHIB از عرضه عمومی در حال گردش در بازار حاصل شده است.

تلاش‌های مشترک جامعه SHIB این امکان را فراهم کرده است که در مجموع ۶۱،۲۳۵،۸۳۷ سکه Shiba Inu به طور دائم در کیف‌پول‌های بلاک چین غیرقابل مصرف قفل شوند. طبق داده‌های Shibburn، این میزان رایت را به ۱۳۴۳.۹۰ درصد افزایش داد.

سه بزرگترین سوزاندن شامل ۲۷,۲۱۸,۲۹۰، ۲۱,۷۸۶,۴۹۲ و ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ SHIB بود. دو مورد اول توسط همان مشعل ناشناخته SHIB ساخته شدند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا