🚨 اخبار ارز دیجیتال

SHIB با افزایش نرخ سوختگی به ۴.۹۰۷% می سوزد، قیمت Shiba Inu بعدی؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قابل توجهی در نرخ رایت داشته است. با توجه به این شیبرننرخ رایت روزانه، پلتفرمی که تعداد توکن های سوزانده شده SHIB را ردیابی می کند، در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹۰۷ درصد افزایش یافته است.

در مجموع ۱۹۳۸۷۷۶۱ توکن SHIB در ۹ تراکنش در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شد. این نشان دهنده افزایش شدیدی نسبت به رقم سوزاندن روز قبل است که در مجموع ۳۸۷۲۰۷ توکن SHIB سوزانده شده بود و باعث شد که نرخ سوزاندن روزانه متعاقباً ۹۷٪ کاهش یابد.

میزان سوختگی هفتگی نیز بالاتر است. با سوزاندن ۲۱۰,۳۴۶,۱۲۳ توکن SHIB در هفت روز گذشته، ۳۸.۱۶ درصد افزایش یافت.

به نظر می‌رسد که نرخ سوزاندن فوق‌العاده Shiba Inu امیدها را برای قیمت نسبتاً راکد Shiba Inu ایجاد می‌کند، که نتوانسته حرکت قابل توجهی فراتر از سطح بحرانی ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار انجام دهد. فقدان نوسانات همچنان ادامه دارد زیرا بیت کوین (BTC) حرکت بعدی خود را تعیین می کند.

شیبا اینو بی سر و صدا از ۰.۰۰۰۰۰۸۴۳ دلار در ۲۳ ژانویه بازگشت و برای روزها بالاتر از آن سطح باقی مانده است. با این حال، افزایش قیمت کندتر بود زیرا گاوها نتوانستند قیمت SHIB را به بالاترین سطح ۰.۰۰۰۰۰۹۲۵ دلار در ۲۸ ژانویه برسانند.

اگر قیمت به افزایش خود ادامه دهد، SHIB می تواند سطح ۰.۰۰۰۰۰۹۸۴ دلار را قبل از سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار هدف قرار دهد و در نتیجه صفر را بعداً از قیمت خود پاک کند.

شکسته شدن بالای ۰.۰۰۰۰۱۰۰ دلار می تواند نشانه بازگشت مثبت باشد و راه را برای صعود به سطح ۰.۰۰۰۰۲۰۰ دلار هموار کند، چیزی که از ماه می ۲۰۲۲ مشاهده نشده است.

از سوی دیگر، اگر SHIB به زیر سطح حمایت بحرانی ۰.۰۰۰۰۰۸۵ دلار سقوط کند، که قیمت SHIB را تا کنون در ژانویه ثابت نگه داشته است، این می تواند نشان دهنده ادامه روند نزولی و زیان بیشتر قیمت باشد.

سطوح پشتیبانی بعدی برای تماشا می تواند ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار و ۰.۰۰۰۰۰۷ دلار باشد، که قبلاً به عنوان مناطقی با تقاضای قوی عمل می کردند.

با افزایش نرخ سوخت، SHIB ممکن است در آستانه یک حرکت قیمت عمده باشد که می تواند روند آن را برای چند ماه آینده مشخص کند. هنوز مشخص نیست که آیا این یک شکست یا شکست است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا