🚨 اخبار ارز دیجیتال

در حالی که جامعه شیبا اینو منتظر یک شکست بزرگ است، مقامات رسمی شیب هشدار مهمی صادر می کنند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لوسی، یکی از اعضای تیم شیبا اینو، هشدار مهمی به جامعه شیبا اینو ارسال کرده است و شروع بزرگ بعدی اکوسیستم شیبا اینو را پیش‌بینی می‌کند.

لوسی به جامعه Shiba Inu یادآوری می کند که NFT های SHEboshis که ۴۰۴ توکن ERC هستند، هنوز منتشر نشده اند. او اضافه می کند که این مجموعه NFT برای دارندگان SHIboshis رایگان است و به جامعه Shiba Inu هشدار می دهد که مورد کلاهبرداری قرار نگیرند.

همانطور که در آخرین شماره مجله SHIB نشان داده شده است، SHEboshis، جدیدترین مجموعه NFT Shib، جشنی از زنان، نوآوری و رای قدرتمند برای آینده NFTها است. SHEboshis در Uniswap و ShibaSwap قابل مبادله خواهد بود و برنامه‌هایی برای اتصال آنها به Shibarium در آینده وجود دارد.

SHEboshis نشان دهنده آغاز مرحله بعدی NFT های Shib است. به گفته تیم SHIB، تنها راه برای شروع درست این مرحله، ارائه اولین مجموعه از توکن‌ها/NFT‌های قابل ادعا به دارندگان SHIboshi است.

برای انجام این کار، تیم Shib می‌گوید که یک عکس فوری از دارندگان شیبوشی در طول سال‌ها می‌گیرد و آن‌ها را بر اساس پارامترهایی مانند میزان نگهداری SHIboshi و زمان نگه‌داشته‌شده طبقه‌بندی می‌کند تا مشخص کند چه تعداد SHEboshi را می‌توان در هر کیف پول نگه داشت.

این روند ممکن است چند روز طول بکشد زیرا ادعای این آخر هفته شروع می شود و ۷۲ ساعت طول می کشد.

پس از پایان دوره ادعا، دارندگان LEASH یک “اولین سهام” در SHEboshis باقی مانده به مدت ۲۴ ساعت دریافت خواهند کرد. پس از آن، آنچه باقی مانده است (در صورت وجود) تا زمانی که تمام شود در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

SHEboshis به سوختگی SHIB کمک می کند

پس از تکمیل این فرآیند و ضرب، مجموعه NFT برای معامله در Uniswap و Shibaswap (1.0) آماده خواهد شد و هر دو مجموعه (SHIboshis و SHEboshis) مدت کوتاهی پس از آن به Shibarium منتقل خواهند شد.

به گفته رهبر شیبا اینو، شیتوشی کوساما، ساختاری برای درآمد حاصل از فروش برخی از SHEboshi ایجاد شده است.

هنگامی که ۴۰۴ توکن NFT برای تجارت در Uniswap در دسترس هستند، درآمد حاصل از فروش (یا معادل آن) به نصف تقسیم می شود. ۵۰ درصد به Burs (10%)، غیرانتفاعی (۱۰%)، بنیاد (۱۵٪) که با راه‌اندازی DAO با قابلیت Shibdentity اعلام می‌شود) و تیم Shib (15%) اختصاص خواهد یافت. ۵۰ درصد باقیمانده به هزینه های SHIB و خزانه داری اختصاص می یابد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا