اخبار ارز دیجیتال

رهبر SHIB، شیتوشی کوساما در دنور دیده شد، چرا این مهم است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شیتوشی کوساما “مشارکت” جدیدی را اعلام کرد
  • SHIB سوزاندن و قیمت SHIB

کاربر توییتر/X @kuro_9696_9696، یکی از اعضای ارتش SHIB در ژاپن، یک اسکرین شات از فیلدهای زیستی و موقعیت جغرافیایی Shytoshi Kusama را در پلتفرم مذکور منتشر کرد. در اوایل سال جاری، همان کاربر مکان‌های مختلفی را با ارتش SHIB در صفحه کوساما به اشتراک گذاشت و حرکات او را در سراسر جهان دنبال کرد و تلاش کرد تا بفهمد رهبر SHIB در حال انجام چه کاری است.

اکنون، @kuro_9696_9696 به نظر می رسد از اینکه شیتوشی کوساما با توجه به موقعیت جغرافیایی خود در حال حاضر در دنور، ایالات متحده آمریکا است، متحیر شده است.

نکته جالب اینجاست که امروز، ۲۹ مارس، یک رویداد بزرگ و مهم ویژه اتریوم در ETHDenver آغاز شد. این برنامه تعداد زیادی از توسعه دهندگان و چهره های برجسته را نه تنها از تیم و جامعه اتریوم، بلکه به طور کلی از فضای ارزهای دیجیتال گرد هم آورده است.

با توجه به اینکه SHIB در ابتدا بر روی اتریوم ساخته شد و Shibarium راه حل لایه ۲ برای این بلاک چین است، کوساما قطعا پیوستن به ETHDenver را مفید خواهد یافت.

شیتوشی کوساما “مشارکت” جدیدی را اعلام کرد

اوایل امروز، Shytoshi Kusama توجه جامعه را به مشارکت جدید تیم SHIB جلب کرد و آن را یک “همکاری عالی” نامید. او توضیح داد که این در مورد حریم خصوصی و رمزگذاری است که برای اکوسیستم SHIB اهمیت زیادی دارد.

شریک جدید SHIB، زاما، یک شرکت رمزنگاری منبع باز است. این برنامه بر توسعه راه حل های نوآورانه FHE (رمزگذاری کامل همومورفیک) برای پروژه های مبتنی بر DLT و AI متمرکز شده است.

کوساما اظهار داشت که تمام توکن های اصلی اکوسیستم SHIB و پروژه های ساخته شده توسط تیم SHIB (از Metaverse تا Shibdentity) از این مشارکت بهره مند خواهند شد.

SHIB سوزاندن و قیمت SHIB

در همین حال، SHIB، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ با مضمون سگ، در حال افزایش است و به دنبال بیت کوین همراه با بقیه بازار ارزهای دیجیتال است. از روز چهارشنبه، SHIB 27 درصد افزایش یافته است و در نهایت صفر پنجم را از قیمت خود حذف کرده است.

در زمان نگارش این مقاله، Shiba Inu در حال تغییر است و در قیمت ۰.۰۰۰۰۱۳۹۲ دلار قرار دارد و ۰.۰۰۰۰۰۹۴۹ دلار را پشت سر می گذارد – آخرین بار در روز دوشنبه مشاهده شد که از آن زمان تاکنون ۴۷.۹۳ درصد افزایش قیمت داشته است.

در همین حال، سوختگی های SHIB در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه قرمز قرار داشتند و تنها ۲,۷۴۵,۵۵۷ SHIB به کیف پول های بلاک چین ارسال شد که قابل خرج نیستند. نرخ سوختگی SHIB فعلی منهای ۹۷.۳۳٪ است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا