🚨 اخبار ارز دیجیتال

با افزایش ۳۸ درصدی شیبا اینو امروز، شیتوشی کوساما رهبر SHIB دعوت را تشویق می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رهبر تیم شیبا اینو که در شبکه های اجتماعی به نام شیتوشی کوساما شناخته می شود، از شبکه Twitter/X برای فراخوانی ارتش SHIB با یک توییت تشویق کننده استفاده کرد.

توسعه دهنده اصلی Kaal Dhairya نیز همین کار را کرد. این توییت‌های سرخوشانه در حالی منتشر می‌شوند که سکه میم SHIB امروز افزایش خیره‌کننده ۳۸.۸۷ درصدی را ثبت کرد.

کوساما و ضائریا به ارتش SHIB سخنرانی می کنند

کوساما و دهیرا هر دو یک GIF متحرک ارسال کردند تا یک تماس دلگرم کننده به جامعه SHIB ارسال کنند: “LFG!” (یک مخفف محبوب در توییتر/X به معنای «بریم»).

این توییت‌ها به‌عنوان SHIB منتشر شدند، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار، امروز ۳۸ درصد افزایش یافت. این افزایش با بهبودی جزئی همراه شد، اما SHIB بالاتر از سطح ۰.۰۰۰۰۲ دلار باقی می ماند و در زمان نگارش این مقاله در ۰.۰۰۰۰۲۱۵۳ دلار تغییر می کند.

افزایشی که این کریپتو میم محبوب در ۲۴ ساعت گذشته به ثبت رسانده است – ۷۱.۵۳٪. هفته گذشته، SHIB رشد گسترده ۱۲۵.۵۱٪ را ثبت کرد. SHIB رشد اخیر بیت‌کوین را دنبال می‌کند، زیرا در اوایل این هفته، در بحبوحه افزایش خرید بیت کوین توسط ارائه‌دهندگان ETF بیت‌کوین، ارز دیجیتال پیشرو جهان به سطح ۶۴۰۰۰ دلار رسید.

شیباریوم به نقطه عطف بزرگی می رسد

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط Shibariumscan explorer، شبکه Layer-2 ساخته شده توسط تیم SHIB در اتریوم به یک نقطه عطف خدماتی بزرگ رسیده است. تعداد کل معاملات از ۳۹۰ میلیون تراکنش فراتر رفته و در حال حاضر به ۳۹۰,۸۵۲,۷۳۷ رسیده است.

در سطح تراکنش روزانه، همچنان در محدوده ۲.۵ میلیونی حرکت می کند و گهگاهی افزایش و کاهش می یابد. این نشان دهنده کاهش ۲ برابری از ۲۰ و ۲۲ فوریه است، زمانی که متریک به ۴.۲۱ میلیون و ۳.۹۳ میلیون نقل و انتقال روزانه به اوج خود رسید.

درخواست SHIB ETF همچنان به جمع آوری رای ادامه می دهد

در اوایل این هفته، جامعه SHIB طوماری را در change.org آغاز کرد و از Grayscale خواست تا یک صندوق قابل معامله با محور Shiba Inu را راه‌اندازی کند. طی هفته گذشته، این سند با کسب ۳۱۲۰ رأی به هدف اولیه ۵۰۰۰ رأی رسید.

Grayscale یکی از شرکت هایی است که اخیرا ETF بیت کوین را راه اندازی کرده است. Grayscale سرانجام توانست بیت کوین تراست را به صندوق بیت کوین نقطه ای تبدیل کند که قیمت بیت کوین را ردیابی می کند و به سرمایه گذاران اجازه می دهد از حرکات بیت کوین سود ببرند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا