🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیتوشی کوساما، رهبر SHIB هشدار مهمی به جامعه صادر می کند

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رهبر Shiba Inu که با نام مستعار Shytoshi Kusama استفاده می‌شود، پیامی به جامعه SHIB ارسال کرده و به آنها هشدار داده است که مراقب کلاهبرداری‌های مربوط به سکه و اکوسیستم میم SHIB باشند.

کوساما و لوسی، کارشناس بازاریابی SHIB، هر از چند گاهی هشدارهای مشابهی را در توییتر/X صادر می کنند، زیرا فضای کریپتو فرصت های زیادی را نه تنها برای سرمایه گذاران، بلکه برای کلاهبرداران و کلاهبرداران فراهم می کند.

این بار، Shytoshi Kusama به مردم هشدار داد که درگیر کلاهبرداری‌های مرتبط با توکن KNINE که اخیراً معرفی شده توسط شریک Shibarium، K9 Finance DAO راه اندازی شده است، نشوند.

کوساما همچنین این خبر را منتشر کرد که بین تیم SHIB و تیم مالی K9 فوق الذکر ادغام نزدیک تری وجود خواهد داشت. Shytoshi Kusama و Shiba Inu توسعه دهنده اصلی Kaal Dhairya به عنوان مشاوران رسمی K9 منصوب شده اند. توییت K9 اشاره می کند که این قرار ملاقات مربوط به راه اندازی توکن KNINE فوق الذکر در محلول Layer-2 Shibarium است.

تیم Shibarium می‌گوید سوختگی‌های بزرگ SHIB در راه است

لوسی، عضو فوق الذکر تیم SHIB، در توییتی نوشت که تیم SHIB تاکنون ۴۰ ETH از کارمزد تراکنش برای سوختن SHIB کنار گذاشته است. این مبلغ چیزی بیش از ۳۳۹۰ دلار است و ۴۶۹۰۲۷۹۶۱۶ سکه سینه شیبا اینو ارزش دارد.

این تیم سوزاندن SHIB را در پایان نوامبر آغاز کرد و از آن زمان تا فوریه میلیاردها قطعه حاوی SHIB را سوزاند. بنابراین، آنها تقریباً ۳۶ میلیارد شیبا اینو را با انتقال آنها به کیف پول های غیرقابل مصرف نابود کردند.

در ژانویه، تیم SHIB آزمایش یک حالت خودکار را برای نظافت شیبا اینو آغاز کرد. لوسی تاریخ وقوع آتش سوزی را مشخص نکرد اما به ارتش SHIB توصیه کرد که مراقب اعلامیه های بیشتر باشند.

در اوایل این هفته، لوسی از جامعه SHIB در مورد نظرات مکرر آنها در مورد اینکه تیم SHIB ظاهراً هیچ کاری برای افزایش سوختگی انجام نداده است، صدا زد.

در پاسخ، لوسی پیامی از ریوشی، بنیانگذار مرموز SHIB که در سال ۲۰۲۲ از همه رادارهای رسانه های اجتماعی ناپدید شد، نقل کرد. ریوشی به کسانی که از سوختگی آهسته ناراضی بودند توصیه کرد که خودشان شروع به سوزاندن SHIB کنند.

به گفته شیبرن، تا کنون در ۲۴ ساعت گذشته جامعه SHIB در مجموع ۴۸,۲۰۹,۵۳۵ سکه میم SHIB را از عرضه در گردش منتقل کرده است که ۴۲,۴۶۶,۹۱۹ SHIB بزرگترین قطعه سوزانده شده تاکنون بوده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا