🚨 اخبار ارز دیجیتال

رهبر SHIB، شیتوشی کوساما، ارتش SHIB را با تئوری توطئه تامین می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shytoshi Kusama، رهبر مرموز تیم توسعه Shiba Inu، از پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) برای صحبت با جامعه SHIB در مورد “نقاشی های دیواری عجیب” که در فرودگاه بین المللی دنور در ایالات متحده مشاهده شده است، استفاده کرد.

در پست او

این نقاشی های دیواری پیش از این در رسانه ها سر و صدا ایجاد کرده است. اعتقاد بر این است که توسط هنرمند لئو تانگوما ساخته شده است. دو تابلوی نقاشی روی دیوارهای فرودگاه وجود دارد که یکی با عنوان «در صلح و هماهنگی با طبیعت» و دیگری با عنوان «کودکان رویای صلح در جهان».

در این تاپیک، چندین عضو نظامی SHIB به کوساما گفتند که این نقاشی‌های دیواری، که برخی از آنها به تئوری‌های توطئه مرتبط بودند، یا حذف شده یا پوشیده شده‌اند. بسیاری از کامنت‌گذاران توییت کوساما را خنده‌دار می‌دانستند و برخی به طعنه اظهار می‌کردند که این موضوع ربطی به SHIB ندارد.

از دوشنبه تا به امروز، دومین ارز رمزنگاری شده با مضمون سگ، SHIB، نزدیک به ۲۰ درصد افزایش یافت و در نهایت پس از افزایش شدید قیمت بیت کوین، به صفر پنجم قیمت خود رسید. امروز یک کاهش کوچک به دنبال داشت و قیمت SHIB به ۰.۰۰۰۰۱۱۱ دلار کاهش یافت.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا