🚨 اخبار ارز دیجیتال

رهبر SHIB شیتوشی کوساما در توییتر تغییر کرد، ارتش SHIB گیج شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • آیا شیتوشی کوساما در سنگاپور است؟
  • عصر جدید سوزاندن SHIB در آستانه فرا رسیدن است

اکانت شیبا اینو متمرکز توییتر/X @kuro_9696_9696، متعلق به ارتش ژاپن SHIB، یک اسکرین شات از اکانت X شیتوشی کوساما، توسعه دهنده اصلی شیبا اینو، به اشتراک گذاشت و به تغییر نشانگر موقعیت مکانی کوساما اشاره کرد.

آیا شیتوشی کوساما در سنگاپور است؟

بر این اساس، رهبر تیم توسعه SHIB با نام مستعار در حال حاضر در سنگاپور است. جامعه SHIB با نظرات متفاوتی به این توییت پاسخ داد.

برخی توییت کردند که رهبر توسعه دهندگان SHIB کمی برای خودش وقت گذاشته است. چند نفر از طرفداران SHIB از کوساما و تیم توسعه SHIB به دلیل عدم فعالیت آنها انتقاد کردند، که ادعا می شد جامعه Shiba Inu را به تنهایی ترک کرده است.

در ماه مه سال گذشته، زمانی که کوساما برچسب موقعیت مکانی خود را به “ژاپن” تغییر داد، احساسات مشابهی توسط جامعه SHIB ابراز شد.

Shytoshi Kusama گهگاه دسته توییتر خود را تغییر می‌دهد و هر بار این باعث می‌شود که نظرات گیج‌کننده و/یا حمایت‌کننده از جامعه ارائه شود.

عصر جدید سوزاندن SHIB در آستانه فرا رسیدن است

اوایل این هفته، لوسی، مدیر بازاریابی Shiba Inu، توییت کرد که تیم SHIB در حال آغاز یک دوره جدید در سوختگی SHIB است، و جامعه را به سمت شماره‌ای از مجله شیبا که قبل از توییت او منتشر شده بود، هدایت کرد.

در حال حاضر، توسعه دهندگان SHIB شروع به انتقال Puppynet Shibarium از یک شبکه مبتنی بر اتریوم به یک بلاک چین لایه ۲ از Goerli به Sepolia کرده‌اند. این امر تراکنش‌های سریع‌تر، عملکرد بهتر قراردادهای هوشمند و تجربه کاربری بهتر را تضمین می‌کند.

علاوه بر این، توسعه‌دهندگان در حال حاضر مشغول راه‌اندازی یک سیستم خودکار هستند که به‌جای سیستم دستی که قبلاً استفاده می‌شد، سکه‌های شیبا اینو را می‌سوزاند.

در ماه های نوامبر، دسامبر و ژانویه، تیم توسعه SHIB بیش از ۴۰ میلیارد SHIB را در پنج تراکنش بزرگ سوزاند که هر کدام بیش از چهار تریلیون SHIB را به آدرس های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل کردند.

توسعه دهندگان SHIB برخی از هزینه های تراکنش را که کاربران Shibarium در BONE پرداخت می کنند کنار می گذارند، آنها را به SHIB تبدیل می کنند و سپس این تکه های عظیم SHIB را به کیف پول های بن بست می فرستند.

جامعه هم خودش سوختگی می کند. با این حال، این هفته، سوختگی‌های روزانه عمدتاً منفی بود و تنها مقادیر کمی از شیبا اینو از بین رفت. سوختگی روزانه SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۸۴ درصد قرمز بوده و نسبت به روز گذشته ۲,۸۸۲,۳۳۸ SHIB سوخته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا