🚨 اخبار ارز دیجیتال

رهبر SHIB سکوت را در مورد مگا معامله جدید شیبا اینو می شکند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی بی‌سابقه، Shib یک مشارکت استراتژیک با Zama، یک شرکت رمزگذاری منبع باز ایجاد کرده است که راه‌حل‌های مبتکرانه رمزگذاری کاملا هممورفیک (FHE) را برای بلاک چین و هوش مصنوعی توسعه می‌دهد.

با بازی شیبا اینو شیتوشی کوساما X برای ابراز خرسندی از قرارداد جدید شیبا اینو گفت: “آخرین همکاری ما یک همکاری عالی است. به این نکته توجه کنید که چرا رمزگذاری و حریم خصوصی برای اکوسیستم و دولت شیب مهم است.”

کوساما در پست وبلاگ مجله SHIB خود به این موضوع می پردازد که چگونه اکوسیستم شیبا اینو می تواند از این مشارکت بهره مند شود.

کوساما نوشت: “Shib از FHE و همچنین تمام توکن ها و پروژه ها از Bone تا Treat تا Metaverse و Shibdentity بهره خواهد برد. این یک پیروزی دیگر برای Shib است و چیز دیگری است که وقتی مردم می پرسند “چرا Shib؟” می توانیم بگوییم.

راه حل شیب با پشتیبانی Zama ابتدا روی TREAT، یک توکن اکوسیستم شیبا که برای اهداف مختلف از جمله نقدینگی برای استیبل کوین SHI طراحی شده است، اجرا می شود. TREAT در نهایت جایگزین توکن BONE به‌عنوان نماد پاداش برای ShibaSwap می‌شود و پاداش‌هایی را برای SHIB: The Metaverse و نسخه بلاک‌چین بازی کارتی کلکسیونی Shiba Inu با تم Shiba Eternity ارائه می‌کند.

همانطور که در آخرین خبرنامه مجله SHIB ذکر شد، همکاری شیبا اینو با زاما جدیدترین قطعه یا عنصر در مجموعه فناوری های شیبا اینو است که به دنبال تحقق چشم انداز جامعه غیرمتمرکز مستمری است که تحت مدیریت برند تکامل می یابد.

توسعه دهنده اصلی Shiba Inu درباره نسخه های آینده هیجان زده است

در آخرین شماره مجله SHIB، شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی Shiba Inu، هیجان خود را درباره انتشارات و مشارکت‌های آینده برای اکوسیستم Shiba Inu ابراز می‌کند.

رهبر Shiba Inu پیشرفت‌هایی را که در چند نسخه‌ی فناوری آتی صورت می‌گیرد، و همچنین برخی از “شوق‌های جدید poWOOFul” از نظر مشارکت، برجسته کرد. او از جامعه شیبا اینو می‌خواهد که برخی از پروتکل‌های آتی و همچنین تلاش‌های جدید را برای حفظ شکوفایی شیب و شیباریوم در سال جاری دنبال کنند.

بازی Shiba Eternity همچنین در حال ارتقاء، بهینه سازی، طراحی مجدد و پورت به Shibarium است و کوساما اضافه می کند که از طراحان خواسته است که Sheboshis را که به تازگی راه اندازی شده اند، همتای زن Shiboshis در نظر بگیرند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا