🚨 اخبار ارز دیجیتال

«پیام سوزاننده» مهم بنیانگذار SHIB ریوشی توسط تیم Shiba Inu به اشتراک گذاشته شد

فهرست

  • پیام ریوشی، توسط رهبر بازاریابی شیبا اینو منتقل شد
  • ۱۴۶ میلیون SHIB به فر فرستاده شد

کارشناس برجسته بازاریابی شبکه های اجتماعی تیم Shiba Inu که در جامعه با نام Lucie شناخته می شود، در توییتی به موضوع سوختگی Shibarium Shiba Inu پرداخت. این عملیات سوزاندن توکن باید توسط تیم توسعه دهنده انجام شود. آنها از اواخر نوامبر شروع شدند و تا دسامبر و ژانویه ادامه یافتند. با این حال، از آن زمان تاکنون هیچ توکن SHIB را نسوخته اند.

علاقه مندان به شیبا اینو اغلب می پرسند چه اتفاقی می افتد و چه زمانی این پول سوزی های میم از سر گرفته می شود. لوسی از بنیانگذار مرموز SHIB، ریوشی، در این موضوع نقل قول کرد.

پیام ریوشی، توسط رهبر بازاریابی شیبا اینو منتقل شد

لوسی از اینکه علاقه مندان به SHIB پیام هایی را در توییتر/X ارسال می کردند عصبانی بود و از توسعه دهندگان SHIB خواست که کاری در مورد آن انجام دهند. او پیام ریوشی را به کسانی که از نحوه کار توسعه دهندگان SHIB شکایت داشتند نقل کرد. به گفته لوسی، مؤسس SHIB گفت: “شب چه کار کردی تا شیب رشد کند؟ چقدر سوختی؟”

او سپس پیشنهاد کرد که کسانی که از نحوه عملکرد اکوسیستم SHIB ناراضی هستند باید خودشان شروع به سوزاندن SHIB کنند و “ابزارهای بهتری را توسعه دهند.” لوسی اصرار دارد که از شیباریوم راضی است و به آن افتخار می کند.

پیش از این، لوسی بارها اعلام کرده بود که هرچه کاربرد و پذیرش Shibarium بیشتر باشد، در نهایت SHIB بیشتری از طریق این بلاک چین لایه ۲ سوزانده می شود. سوختگی به لطف هزینه های تراکنش پرداخت شده در BONE ایجاد می شود. برخی از آنها برای نگهداری بلاک چین و برخی برای خرید و سوزاندن SHIB استفاده می شوند. از پایان ماه نوامبر، تقریباً ۴۰ میلیارد SHIB توسط توسعه دهندگان Shiba Inu به کیف پول هایی که نمی توان در این راه خرج کرد، منتقل شده است.

آنها از ژانویه حالت تایپ خودکار را در Puppynet آزمایش می کنند.

۱۴۶ میلیون SHIB به فر فرستاده شد

طبق گفته Shibburn ردیاب ارزهای دیجیتال، در ۲۴ ساعت گذشته، علاقه مندان مختلف SHIB موفق شده اند مقدار مناسبی از میم کوین (در مجموع بیش از ۱۴۶ میلیون SHIB) را از بین ببرند.

بزرگترین سوزاندن ۱۰۰,۸۷۷,۶۱۵ SHIB و دومین مورد بزرگ ۳۸,۵۰۰,۰۰۰ SHIB بود. در زمان نگارش این مقاله، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، SHIB، با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۰۷۴ دلار معامله می شود. با ارزش بازار ۱۸,۲۹۲,۴۰۸,۶۳۳ دلار در بین ۱۰ برتر CoinMarketCap قرار دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا