🚨 اخبار ارز دیجیتال

SHIB Eyes 122,122.22% رشد بر اساس این شاخص

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علی مارتینز، تحلیلگر و معامله گر ارزهای دیجیتال، داده های تحلیلی یک شاخص محبوب را به اشتراک گذاشت که «در پیش بینی حرکت قیمت شیبا اینو بسیار دقیق است. اکنون، این اندیکاتور نشان می‌دهد که دومین ارز رمزنگاری‌شده بزرگ با رشد ۱۲۲,۱۲۲.۲۲ درصدی روبرو بوده و چهار صفر را سوزانده است.

“SHIB به طور بالقوه می تواند به $۰.۰۱۱ برسد”

مارتینز توییت کرد که نشانگر متوالی TD سیگنال خرید ارز رمزنگاری محبوب میم شیبا اینو را نشان می دهد. این تحلیلگر معتقد است که این قرائت نشان می دهد که قیمت SHIB ممکن است در حال آماده شدن برای شکستن و صعود بالقوه به سطح ۰.۰۱۰ دلار یا حتی رسیدن به چهار برابر صفر با رسیدن به ۰.۰۱۱ دلار باشد.

این رشد بالقوه از قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۱۰ دلاری که SHIB در زمان نگارش این مقاله تغییر داد، ۱۲۲,۱۲۲.۲۲ درصد شگفت‌انگیز است.

فعالیت نهنگ SHIB افزایش می یابد

طبق آخرین داده های ارائه شده توسط IntoTheBlock، فعالیت نهنگ های Shiba Inu اخیراً به میزان خیره کننده ۱۱۰۰٪ افزایش یافته است زیرا تعداد تراکنش های مربوط به مقادیر زیادی از این توکن میم محبوب افزایش یافته است.

هفته گذشته، کیف پول های بزرگ Shiba Inu تنها در ۲۴ ساعت بیش از ۸۰ میلیون دلار را به SHIB منتقل کردند. سپس، در طول هفته گذشته، همانطور که ردیاب Etherscan متوجه شد، نزدیک به یک تریلیون از این توکن‌های میم و نیم تریلیون قطعه SHIB دست به دست شدند.

قیمت SHIB پس از آن شروع به کاهش کرد

ردیاب Shibburn کاهش قابل توجهی در میزان سوختگی SHIB در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی کرد. این کاهش ۹۱.۵۱ درصد را به خود اختصاص داده است و ۵۲۱۳۶۵۸ سکه میم شیبا اینو از بین رفته است.

بزرگترین قطعات SHIB سوزانده شده این بار شامل ۱,۹۸۷,۸۹۶ قطعه بود. ۱,۲۵۱,۶۵۳ و ۱,۱۱۱,۱۱۱ شیبا اینو میم سکه.

هدف نهایی این سوزاندن تلاش برای کاهش عرضه SHIB در گردش عمومی است، در نتیجه دستیابی به افزایش قیمت بالقوه، سوق دادن میم کوین به بالاترین سطح تاریخ. تا کنون، نیمی از چهار میلیارد عرضه SHIB از سال ۲۰۲۱ در کیف پول‌های بلاک چین قفل شده است که نمی‌توان آنها را خرج کرد – ۴۱۰,۷۰۸,۱۲۰,۵۷۱,۰۲۸ SHIB. 581,301,400,424,601 شیبا اینوس همچنان در بازار در گردش است و تعدادی از آنها در دست سرمایه گذاران است.

در همین حال، به نظر می‌رسد منحنی نرخ سوختن SHIB تا کنون همگام با قیمت SHIB حرکت می‌کند. از ۰.۰۰۰۰۰۹۴۵ دلار به ۰.۰۰۰۰۰۹۰۵ دلار کاهش یافت که در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۳۰ درصد کاهش را نشان داد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا